LKS Orzeł Mokre - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Młodzież

Treningi trampkarzy odbywaj± się w każdy wtorek i pi±tek o godzinie 16.30 na stadionie Orła w Mokrym.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Katowice I
1. 25 plus
2. 22 minus
3. 20 plus
4. 19 minus
5. 18 minus
6. 17 plus
7. 16 minus
8. 12 plus
9. 10 minus
10. 10 plus
11. 10 plus
12. 10 minus
13. 8 minus
14. 8 minus
15. 8 minus
16. 5 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 51, wczoraj: 850
ogółem: 1 068 248

statystyki szczegółowe

2002/2003

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Katowice I
 
RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPO¦REDNIE
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. AKS Mikołów2857176580-33111243-1865337-15
2. Polonia Łaziska Górne2853165758-3495030-1070728-24
3. Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)2852157667-2693240-1364427-13
4. Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)2848139648-3875228-1864420-20241102-1
5. Ogrodnik Cielmice (Tychy)2848139642-3282425-1957217-13210111-2
6. Sokół Wola28401241256-5482435-2642821-28262003-1
7. Pniówek Pawłowice ¦l±skie28401171039-4294125-1223914-30200021-3
8. Nadwi¶lan Góra2839109948-3956327-2053621-19
9. Orzeł Mokre (Mikołów)28351051342-5373421-1932921-34241105-4
10. Krupiński Suszec2835981140-4863522-1935618-29210114-5
11. Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)28327111033-4556314-1625719-29220202-2
12. Górnik Radlin2832951435-5963522-2732913-32220202-2
13. GTS Bojszowy2825671553-7153627-2714926-44231017-6
14. Stal Chełm ¦l±ski2825741735-6061721-22131014-38231016-7
15. Piast Bieruń Nowy (Bieruń)2817381720-6225713-3713107-25
AKS Chorzów wycofał się przed sezonem.
Rymer Niedobczyce i Energetyk Rybnik zostały przeniesione do grupy III.
Górnik Radlin został przeniesiony z grupy III.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 AKS Mikołów    3-0 1-0 3-2 0-2 3-2 5-0 4-2 2-1 5-1 3-4 2-1 7-0 2-2 3-1 
 2 Polonia Łaziska Górne2-2     1-1 0-0 2-2 2-1 2-0 0-0 4-0 3-1 4-1 3-1 2-0 2-1 3-0 
 3 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)1-0 3-1     2-1 2-1 1-1 1-2 0-2 5-0 1-1 4-1 5-0 3-3 7-0 5-0 
 4 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)1-1 5-2 0-4     1-1 1-0 3-0 3-1 2-2 0-2 0-0 3-0 3-3 4-2 2-0 
 5 Ogrodnik Cielmice (Tychy)0-4 2-0 2-0 0-1     2-0 1-1 2-2 0-5 1-2 1-0 3-0 8-4 1-0 2-0 
 6 Sokół Wola1-3 2-3 3-2 1-2 4-1     2-1 2-1 2-1 3-0* 2-2 3-3 5-4 5-0 0-3 
 7 Pniówek Pawłowice ¦l±skie2-1 1-0 2-1 2-0 1-1 0-1     2-0 2-1 2-0 2-1 4-1 4-4 1-1 0-0 
 8 Nadwi¶lan Góra2-1 2-3 0-0 2-2 0-1 6-3 2-2     4-2 1-1 2-2 3-0 1-0 1-2 1-1 
 9 Orzeł Mokre (Mikołów)0-0 2-1 1-4 1-2 0-3 1-1 3-2 2-0     2-2 4-2 0-2 2-0 2-0 1-0 
 10 Krupiński Suszec0-2 1-2 2-2 4-0 1-1 1-3 3-1 0-3* 2-3     2-0 2-0 2-1 0-0 2-1 
 11 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)2-2 0-3 0-5 2-2 0-1 2-0 0-0 1-0 1-1 1-0     1-1 2-1 2-0 0-0 
 12 Górnik Radlin0-7 2-1 1-1 0-1 1-2 3-2 2-1 2-6 3-0 1-1 1-1     0-2 4-2 2-0 
 13 GTS Bojszowy1-1 1-5 0-1 2-2 1-1 4-1 4-2 0-1 2-4 3-0* 3-5 0-1     4-2 2-1 
 14 Stal Chełm ¦l±ski3-5 0-2 0-1 1-3 0-0 1-2 2-1 0-2 3-0 2-3 1-0 2-0 4-3     2-0 
 15 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)0-8 0-5 0-5 0-2 0-0 1-4 0-1 1-1 2-1 4-4 0-0 1-3 1-1 3-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: Pniówek Pawłowice ¦l±skie.
 
Stal Chełm ¦l±ski 2-0 Górnik Radlin
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-0 AKS Mikołów
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-5 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Polonia Łaziska Górne 2-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Sokół Wola 3-0 Krupiński Suszec
(wo)
Na boisku 2:2
Nadwi¶lan Góra 1-0 GTS Bojszowy

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Stal Chełm ¦l±ski.
 
Górnik Radlin 0-2 GTS Bojszowy
Krupiński Suszec 0-3 Nadwi¶lan Góra
(wo)
Na boisku 1:2
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 Sokół Wola
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 5-2 Polonia Łaziska Górne
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 4-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
AKS Mikołów 3-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów)

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pauza: Górnik Radlin.
 
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 Stal Chełm ¦l±ski
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 AKS Mikołów
Polonia Łaziska Górne 1-1 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Sokół Wola 1-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Nadwi¶lan Góra 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
GTS Bojszowy 3-0 Krupiński Suszec
(wo)
Na boisku 3:3

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Pauza: Orzeł Mokre (Mikołów).
 
Górnik Radlin 1-1 Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 8-4 GTS Bojszowy
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 Nadwi¶lan Góra
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 1-1 Sokół Wola
AKS Mikołów 3-0 Polonia Łaziska Górne
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Stal Chełm ¦l±ski 2-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)

Kolejka 5 - 7 wrze¶nia

Pauza: Piast Bieruń Nowy (Bieruń).
 
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-2 Górnik Radlin
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Stal Chełm ¦l±ski
Polonia Łaziska Górne 2-0 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Sokół Wola 1-3 AKS Mikołów
Nadwi¶lan Góra 0-0 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
GTS Bojszowy 2-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Krupiński Suszec 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)

Kolejka 6 - 15 wrze¶nia

Pauza: Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny).
 
Górnik Radlin 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 Krupiński Suszec
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 3-3 GTS Bojszowy
AKS Mikołów 4-2 Nadwi¶lan Góra
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 0-1 Sokół Wola
Stal Chełm ¦l±ski 0-2 Polonia Łaziska Górne
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)

Kolejka 7 - 22 wrze¶nia

Pauza: Polonia Łaziska Górne.
 
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-3 Górnik Radlin
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
Sokół Wola 5-0 Stal Chełm ¦l±ski
Nadwi¶lan Góra 2-2 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
GTS Bojszowy 1-1 AKS Mikołów
Krupiński Suszec 2-2 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 8 - 28 wrze¶nia

Pauza: Sokół Wola.
 
Górnik Radlin 0-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 2-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
AKS Mikołów 5-1 Krupiński Suszec
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 4-4 GTS Bojszowy
Stal Chełm ¦l±ski 0-2 Nadwi¶lan Góra
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Polonia Łaziska Górne
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 9 - 5 paĽdziernika

Pauza: Nadwi¶lan Góra.
 
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Górnik Radlin
Polonia Łaziska Górne 3-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Sokół Wola 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
GTS Bojszowy 4-2 Stal Chełm ¦l±ski
Krupiński Suszec 3-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-4 AKS Mikołów
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-4 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)

Kolejka 10 - 12 paĽdziernika

Pauza: GTS Bojszowy.
 
Górnik Radlin 1-1 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
AKS Mikołów 3-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Stal Chełm ¦l±ski 2-3 Krupiński Suszec
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 Nadwi¶lan Góra
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-4 Sokół Wola
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Polonia Łaziska Górne

Kolejka 11 - 19 paĽdziernika

Pauza: Krupiński Suszec.
 
Polonia Łaziska Górne 3-1 Górnik Radlin
Sokół Wola 2-2 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Nadwi¶lan Góra 1-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
GTS Bojszowy 2-4 Orzeł Mokre (Mikołów)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 Stal Chełm ¦l±ski
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 1-0 AKS Mikołów

Kolejka 12 - 26 paĽdziernika

Pauza: Ogrodnik Cielmice (Tychy).
 
Górnik Radlin 0-7 AKS Mikołów
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-1 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Stal Chełm ¦l±ski 1-3 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Krupiński Suszec
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-1 GTS Bojszowy
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Nadwi¶lan Góra
Polonia Łaziska Górne 2-1 Sokół Wola

Kolejka 13 - 2 listopada

Pauza: Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny).
 
Sokół Wola 3-3 Górnik Radlin
Nadwi¶lan Góra 2-3 Polonia Łaziska Górne
GTS Bojszowy 3-5 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Krupiński Suszec 2-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-5 Orzeł Mokre (Mikołów)
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 7-0 Stal Chełm ¦l±ski
AKS Mikołów 5-0 Pniówek Pawłowice ¦l±skie

Kolejka 14 - 9 listopada

Pauza: Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska).
 
Górnik Radlin 2-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Stal Chełm ¦l±ski 3-5 AKS Mikołów
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Krupiński Suszec
Polonia Łaziska Górne 2-0 GTS Bojszowy
Sokół Wola 2-1 Nadwi¶lan Góra

Kolejka 15 - 16 listopada

Pauza: AKS Mikołów.
 
Nadwi¶lan Góra 3-0 Górnik Radlin
GTS Bojszowy 4-1 Sokół Wola
Krupiński Suszec 1-2 Polonia Łaziska Górne
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 5-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 1-1 Stal Chełm ¦l±ski

Kolejka 16 - 16 kwietnia

Pauza: Pniówek Pawłowice ¦l±skie.
 
Górnik Radlin 4-2 Stal Chełm ¦l±ski
AKS Mikołów 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 5-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 Polonia Łaziska Górne
Krupiński Suszec 1-3 Sokół Wola
GTS Bojszowy 0-1 Nadwi¶lan Góra

Kolejka 17 - 22 marca

Pauza: Stal Chełm ¦l±ski.
 
GTS Bojszowy 0-1 Górnik Radlin
Nadwi¶lan Góra 1-1 Krupiński Suszec
Sokół Wola 4-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Polonia Łaziska Górne 0-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-5 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-8 AKS Mikołów
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-2 Pniówek Pawłowice ¦l±skie

Kolejka 18 - 29-30 marca

Pauza: Górnik Radlin.
 
Stal Chełm ¦l±ski 3-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 0-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
AKS Mikołów 3-4 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 3-1 Polonia Łaziska Górne
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Sokół Wola
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-2 Nadwi¶lan Góra
Krupiński Suszec 2-1 GTS Bojszowy

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Pauza: Orzeł Mokre (Mikołów).
 
Krupiński Suszec 2-0 Górnik Radlin
GTS Bojszowy 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Nadwi¶lan Góra 2-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Sokół Wola 3-2 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Polonia Łaziska Górne 2-2 AKS Mikołów
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3-2 Stal Chełm ¦l±ski

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Pauza: Piast Bieruń Nowy (Bieruń).
 
Górnik Radlin 3-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Stal Chełm ¦l±ski 1-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 1-0 Polonia Łaziska Górne
AKS Mikołów 3-2 Sokół Wola
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 0-2 Nadwi¶lan Góra
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-3 GTS Bojszowy
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 Krupiński Suszec

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Pauza: Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny).
 
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-0 Górnik Radlin
Krupiński Suszec 4-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
GTS Bojszowy 0-1 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Nadwi¶lan Góra 2-1 AKS Mikołów
Sokół Wola 2-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Polonia Łaziska Górne 2-1 Stal Chełm ¦l±ski
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów)

Kolejka 22 - 26 kwietnia

Pauza: Polonia Łaziska Górne.
 
Górnik Radlin 2-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Orzeł Mokre (Mikołów) 4-2 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Stal Chełm ¦l±ski 1-2 Sokół Wola
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-0 Nadwi¶lan Góra
AKS Mikołów 7-0 GTS Bojszowy
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 1-1 Krupiński Suszec
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Sokół Wola.
 
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 Górnik Radlin
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Krupiński Suszec 0-2 AKS Mikołów
GTS Bojszowy 4-2 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Nadwi¶lan Góra 1-2 Stal Chełm ¦l±ski
Polonia Łaziska Górne 4-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)

Kolejka 24 - 10-11 maja

Pauza: Nadwi¶lan Góra.
 
Górnik Radlin 1-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-5 Polonia Łaziska Górne
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-1 Sokół Wola
Stal Chełm ¦l±ski 4-3 GTS Bojszowy
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-0 Krupiński Suszec
AKS Mikołów 0-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 2-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 25 - 17-18 maja

Pauza: GTS Bojszowy.
 
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 5-0 Górnik Radlin
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 AKS Mikołów
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Krupiński Suszec 0-0 Stal Chełm ¦l±ski
Nadwi¶lan Góra 4-2 Orzeł Mokre (Mikołów)
Sokół Wola 0-3 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Polonia Łaziska Górne 4-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pauza: Krupiński Suszec.
 
Górnik Radlin 2-1 Polonia Łaziska Górne
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-1 Nadwi¶lan Góra
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 GTS Bojszowy
Stal Chełm ¦l±ski 0-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
AKS Mikołów 1-0 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Ogrodnik Cielmice (Tychy).
 
AKS Mikołów 2-1 Górnik Radlin
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 1-2 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 4-2 Stal Chełm ¦l±ski
Krupiński Suszec 2-3 Orzeł Mokre (Mikołów)
GTS Bojszowy 2-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Nadwi¶lan Góra 2-2 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Sokół Wola 2-3 Polonia Łaziska Górne

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pauza: Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny).
 
Górnik Radlin 3-2 Sokół Wola
Polonia Łaziska Górne 0-0 Nadwi¶lan Góra
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 GTS Bojszowy
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 4-4 Krupiński Suszec
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Stal Chełm ¦l±ski 0-1 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-1 AKS Mikołów

Kolejka 29 - 14 czerwca

Pauza: Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska).
 
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 4-1 Górnik Radlin
AKS Mikołów 2-2 Stal Chełm ¦l±ski
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Orzeł Mokre (Mikołów)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Krupiński Suszec 2-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
GTS Bojszowy 1-5 Polonia Łaziska Górne
Nadwi¶lan Góra 6-3 Sokół Wola

Kolejka 30 - 21 czerwca

Pauza: AKS Mikołów.
 
Górnik Radlin 2-6 Nadwi¶lan Góra
Sokół Wola 5-4 GTS Bojszowy
Polonia Łaziska Górne 3-1 Krupiński Suszec
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-4 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Stal Chełm ¦l±ski 2-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

¶roda

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

pi±tek

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
2:1
3:1
5:0
4:1
2:1
0:2

Najnowsza galeria

LKS "Decor" Bełk - Orzeł Mokre (wiosna 2012)
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama AC Service

AC Auto Service
Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Specjalizacja: OPEL.
Diagnostyka silnika, klimatyzacja, elektronika, wulkanizacja, naprawy bież±ce, tłumiki, układy zawieszenia, hamulce, oleje, filtry, przegl±dy ect.

Mikołów ul. Ko¶ciuszki 61 (dawna baza PKS na Kamionce),


608-365-180,

609-565-897,

517-696-422,

Pon. - So. 7:00 - 17:00

 www.acservice.prv.pl

Przeczytaj

 Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako administracja nie ponosimy odpowiedzialno¶ci
za tre¶ć opinii komentuj±cych.

Masz prawo komentować, wyrażać swoj± opinię
 oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyj±¶ opini±.

Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów
oraz obrażać innych osób.


Strona istnieje od 07.09.2009

Wszelkie prawa zastrzeżone