LKS Orzeł Mokre - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Młodzież

Treningi trampkarzy odbywaj± się w każdy wtorek i pi±tek o godzinie 16.30 na stadionie Orła w Mokrym.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Katowice I
1. 25 plus
2. 22 minus
3. 20 plus
4. 19 minus
5. 18 minus
6. 17 plus
7. 16 minus
8. 12 plus
9. 10 minus
10. 10 plus
11. 10 plus
12. 10 minus
13. 8 minus
14. 8 minus
15. 8 minus
16. 5 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 39, wczoraj: 25
ogółem: 1 050 041

statystyki szczegółowe

2003/2004

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Katowice I
 
RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPO¦REDNIE
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. Polonia Łaziska Górne3282264299-26150152-9114147-17
2. Nadwi¶lan Góra32541661056-46113236-2353820-23
3. Pniówek Pawłowice ¦l±skie32501311843-3493424-1548419-19
4. LKS Bełk32491471158-5193427-1554731-36482207-5
5. Bobrek Karb Bytom32491541355-4582632-2272723-23441125-4
6. Górnik Boguszowice (Rybnik)32491471160-6476330-2371830-41441128-11
7. Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)32481531446-51103330-14501116-37262002-0
8. Ogrodnik Cielmice (Tychy)32481391048-4084432-1955616-21200020-2
9. Unia Bieruń Stary (Bieruń)32471451344-37102426-1143918-26
10. Iskra Pszczyna32461371257-43103334-1334923-30
11. Gwarek Ornontowice32451361360-57102439-2434921-33
12. Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)32391091348-5268235-22411113-30262006-2
13. Krupiński Suszec32391161544-5993430-24231114-35200022-6
14. Orzeł Mokre (Mikołów)32381221843-82100630-28221213-54
15. LKS Ł±ka (k. Pszczyny)32371071556-5664637-2743919-29
16. Sokół Wola3230791652-6754731-3225921-35
17. Tempo Paniówki3214422631-90321116-38101515-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Polonia Łaziska Górne    1-0 1-0 6-0 1-0 4-1 7-0 2-0 1-2 3-2 3-0 2-0 1-0 6-2 5-0 4-1 5-1 
 2 Nadwi¶lan Góra2-1     1-1 2-1 0-3 3-5 3-2 2-0 1-1 4-3 2-1 3-0 4-1 1-0 3-1 2-2 3-1 
 3 Pniówek Pawłowice ¦l±skie1-2 1-0     2-2 2-0 0-2 1-0 0-1 3-2 0-0 2-1 3-1 2-1 0-1 1-1 3-0* 3-1 
 4 LKS Bełk0-5 5-0 0-0     1-0 2-2 2-0 1-2 2-0 1-0 1-1 0-1 2-1 3-0 0-2 3-0 4-1 
 5 Bobrek Karb Bytom0-2 0-0 1-2 0-0     4-0 5-1 5-1 2-4 3-1 1-3 0-2 1-3 4-0 2-1 1-0 3-2 
 6 Górnik Boguszowice (Rybnik)3-3 3-2 2-2 3-4 3-1     0-1 1-1 2-1 1-1 1-1 0-0 3-1 3-2 0-1 2-0 3-2 
 7 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)0-3 1-0 2-0 4-3 0-0 1-3     1-0 2-0 1-1 0-1 3-1 0-0 2-0 2-0 4-2 7-0 
 8 Ogrodnik Cielmice (Tychy)0-2 1-1 1-1 0-1 3-0 4-5 0-1     2-1 4-1 2-1 3-0 2-0 3-3 1-0 2-2 4-0 
 9 Unia Bieruń Stary (Bieruń)0-1 1-3 0-1 3-0 0-2 1-0 2-0 1-1     1-0 4-0 1-0 2-0 4-0 4-2 1-1 1-0 
 10 Iskra Pszczyna2-2 1-0 1-1 4-1 1-2 4-0 1-2 2-2 1-0     3-0 1-0 4-0 4-0 0-1 3-1 2-1 
 11 Gwarek Ornontowice1-3 2-2 1-1 2-4 0-2 2-0 2-0 3-1 1-0 4-2     1-4 4-1 6-1 2-1 3-0 5-2 
 12 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)1-1 0-3 2-2 0-4 3-0 5-1 3-1 0-0 1-1 2-2 1-1     3-0 5-1 1-1 3-3 5-1 
 13 Krupiński Suszec2-3 4-2 1-0 3-1 1-2 1-0 4-2 1-0 2-2 2-1 3-1 2-3     0-0 2-2 1-5 1-0 
 14 Orzeł Mokre (Mikołów)0-7 1-3 0-3 1-0 3-1 0-2 0-4 0-1 2-1 3-1 3-1 7-1 3-1     2-1 2-0 3-1 
 15 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)2-6 0-2 3-0 2-2 3-4 7-2 0-1 0-3 4-1 1-4 1-1 2-0 0-0 9-0     0-0 3-1 
 16 Sokół Wola1-1 0-2 2-2 4-4 2-2 3-5 3-0 0-1 0-1 0-3* 5-3 1-0 4-5 4-1 2-1     0-1 
 17 Tempo Paniówki2-5 2-0 1-3 0-4 0-4 0-2 4-1 2-2 0-1 0-1 1-5 1-0 0-0 0-2 2-4 1-4     

Kolejka 1 - 9 sierpnia

Pauza: LKS Bełk.
 
Tempo Paniówki 0-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Iskra Pszczyna 2-2 Polonia Łaziska Górne
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Sokół Wola
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-4 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Krupiński Suszec 2-2 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Nadwi¶lan Góra
Gwarek Ornontowice 0-2 Bobrek Karb Bytom

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Pauza: Bobrek Karb Bytom.
 
Nadwi¶lan Góra 2-1 Gwarek Ornontowice
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 2-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 Krupiński Suszec
Sokół Wola 4-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Polonia Łaziska Górne 1-0 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Iskra Pszczyna
LKS Bełk 4-1 Tempo Paniówki

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Pauza: Tempo Paniówki.
 
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 0-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 Polonia Łaziska Górne
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Krupiński Suszec 1-5 Sokół Wola
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Gwarek Ornontowice 2-1 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Bobrek Karb Bytom 0-0 Nadwi¶lan Góra
LKS Bełk 1-0 Iskra Pszczyna

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Pauza: Nadwi¶lan Góra.
 
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 3-4 Bobrek Karb Bytom
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 Gwarek Ornontowice
Sokół Wola 1-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 Krupiński Suszec
Polonia Łaziska Górne 6-2 Orzeł Mokre (Mikołów)
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Bełk 0-0 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Tempo Paniówki 0-1 Iskra Pszczyna

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Pauza: Iskra Pszczyna.
 
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 3-1 Tempo Paniówki
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-0 LKS Bełk
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Krupiński Suszec 2-3 Polonia Łaziska Górne
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Gwarek Ornontowice 3-0 Sokół Wola
Bobrek Karb Bytom 5-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Nadwi¶lan Góra 3-1 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)

Kolejka 6 - 6-7 wrze¶nia

Pauza: LKS Ł±ka (k. Pszczyny).
 
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Nadwi¶lan Góra
Sokół Wola 2-2 Bobrek Karb Bytom
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne 2-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-1 Krupiński Suszec
LKS Bełk 3-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Tempo Paniówki 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Iskra Pszczyna 1-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie

Kolejka 7 - 13 wrze¶nia

Pauza: Pniówek Pawłowice ¦l±skie.
 
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Iskra Pszczyna
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Tempo Paniówki
Krupiński Suszec 3-1 LKS Bełk
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 5-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Gwarek Ornontowice 1-3 Polonia Łaziska Górne
Bobrek Karb Bytom 5-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Nadwi¶lan Góra 2-2 Sokół Wola
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 0-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 8 - 17 wrze¶nia

Pauza: Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny).
 
Sokół Wola 2-1 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Nadwi¶lan Góra
Polonia Łaziska Górne 1-0 Bobrek Karb Bytom
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Gwarek Ornontowice
LKS Bełk 0-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Tempo Paniówki 0-0 Krupiński Suszec
Iskra Pszczyna 4-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 3-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń)

Kolejka 9 - 20 wrze¶nia

Pauza: Unia Bieruń Stary (Bieruń).
 
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-3 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Krupiński Suszec 2-1 Iskra Pszczyna
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 5-1 Tempo Paniówki
Gwarek Ornontowice 2-4 LKS Bełk
Bobrek Karb Bytom 4-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Nadwi¶lan Góra 2-1 Polonia Łaziska Górne
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 0-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 4-2 Sokół Wola

Kolejka 10 - 27 wrze¶nia

Pauza: Sokół Wola.
 
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Polonia Łaziska Górne 5-0 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-2 Nadwi¶lan Góra
LKS Bełk 1-0 Bobrek Karb Bytom
Iskra Pszczyna 1-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-1 Krupiński Suszec
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Gwarek Ornontowice 5-2 Tempo Paniówki

Kolejka 11 - 4 paĽdziernika

Pauza: Orzeł Mokre (Mikołów).
 
Krupiński Suszec 2-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Gwarek Ornontowice 4-2 Iskra Pszczyna
Bobrek Karb Bytom 3-2 Tempo Paniówki
Nadwi¶lan Góra 2-1 LKS Bełk
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 7-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Polonia Łaziska Górne
Sokół Wola 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)

Kolejka 12 - 11-12 paĽdziernika

Pauza: Ogrodnik Cielmice (Tychy).
 
Polonia Łaziska Górne 4-1 Sokół Wola
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
LKS Bełk 0-2 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Tempo Paniówki 2-0 Nadwi¶lan Góra
Iskra Pszczyna 1-2 Bobrek Karb Bytom
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-1 Gwarek Ornontowice
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Krupiński Suszec

Kolejka 13 - 18 paĽdziernika

Pauza: Krupiński Suszec.
 
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 5-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
Gwarek Ornontowice 1-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Bobrek Karb Bytom 1-2 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Nadwi¶lan Góra 4-3 Iskra Pszczyna
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 3-1 Tempo Paniówki
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 4-3 LKS Bełk
Sokół Wola 3-5 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-2 Polonia Łaziska Górne

Kolejka 14 - 25 paĽdziernika

Pauza: Polonia Łaziska Górne.
 
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
LKS Bełk 3-0 Sokół Wola
Tempo Paniówki 4-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Iskra Pszczyna 0-1 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 1-0 Nadwi¶lan Góra
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-2 Bobrek Karb Bytom
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Gwarek Ornontowice
Krupiński Suszec 2-3 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 15 - 29 paĽdziernika

Pauza: Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny).
 
Gwarek Ornontowice 4-1 Krupiński Suszec
Bobrek Karb Bytom 4-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Nadwi¶lan Góra 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 3-0 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Iskra Pszczyna
Sokół Wola 0-1 Tempo Paniówki
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 LKS Bełk
Polonia Łaziska Górne 4-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Pauza: Górnik Boguszowice (Rybnik).
 
LKS Bełk 0-5 Polonia Łaziska Górne
Tempo Paniówki 2-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Iskra Pszczyna 3-1 Sokół Wola
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 1-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4-2 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-3 Nadwi¶lan Góra
Krupiński Suszec 1-2 Bobrek Karb Bytom
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Gwarek Ornontowice

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
Bobrek Karb Bytom 0-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Nadwi¶lan Góra 4-1 Krupiński Suszec
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 9-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Sokół Wola 2-2 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4-1 Iskra Pszczyna
Polonia Łaziska Górne 5-1 Tempo Paniówki
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-4 LKS Bełk

Kolejka 18 (pierwotnie 20) - 27-28 marca

Pauza: Tempo Paniówki.
 
Iskra Pszczyna 4-1 LKS Bełk
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-2 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Polonia Łaziska Górne 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 9 czerwca
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 12 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Wola 4-5 Krupiński Suszec
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 1-1 Gwarek Ornontowice 12 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Nadwi¶lan Góra 0-3 Bobrek Karb Bytom

Kolejka 19 (pierwotnie 21) - 3-4 kwietnia

Pauza: Nadwi¶lan Góra.
 
Bobrek Karb Bytom 2-1 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Gwarek Ornontowice 2-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-3 Sokół Wola
Krupiński Suszec 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-7 Polonia Łaziska Górne
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-2 LKS Bełk
Iskra Pszczyna 2-1 Tempo Paniówki

Kolejka 20 (pierwotnie 22) - 7 kwietnia

Pauza: Iskra Pszczyna.
 
Tempo Paniówki 1-3 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
LKS Bełk 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-2 Orzeł Mokre (Mikołów)
Polonia Łaziska Górne 1-0 Krupiński Suszec
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Sokół Wola 5-3 Gwarek Ornontowice
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 Bobrek Karb Bytom
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 0-2 Nadwi¶lan Góra

Kolejka 21 (pierwotnie 23) - 10-11 kwietnia

Pauza: LKS Ł±ka (k. Pszczyny).
 
Nadwi¶lan Góra 3-2 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Bobrek Karb Bytom 1-0 Sokół Wola
Gwarek Ornontowice 3-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Polonia Łaziska Górne
Krupiński Suszec 1-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-0 LKS Bełk
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Tempo Paniówki
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 0-0 Iskra Pszczyna

Kolejka 22 (pierwotnie 18) - 14 kwietnia

Pauza: LKS Bełk.
 
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-2 Tempo Paniówki
Polonia Łaziska Górne 3-2 Iskra Pszczyna 12 maja
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Sokół Wola 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 0-0 Krupiński Suszec
Nadwi¶lan Góra 3-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Bobrek Karb Bytom 1-3 Gwarek Ornontowice

Kolejka 23 (pierwotnie 24) - 17-18 kwietnia

Pauza: Pniówek Pawłowice ¦l±skie.
 
Iskra Pszczyna 1-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Tempo Paniówki 0-2 Orzeł Mokre (Mikołów)
LKS Bełk 2-1 Krupiński Suszec
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Polonia Łaziska Górne 3-0 Gwarek Ornontowice
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-0 Bobrek Karb Bytom
Sokół Wola 0-2 Nadwi¶lan Góra
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)

Kolejka 24 (pierwotnie 25) - 21 kwietnia

Pauza: Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny).
 
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 0-0 Sokół Wola
Nadwi¶lan Góra 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Bobrek Karb Bytom 0-2 Polonia Łaziska Górne
Gwarek Ornontowice 2-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-4 LKS Bełk
Krupiński Suszec 1-0 Tempo Paniówki
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Iskra Pszczyna
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie

Kolejka 25 (pierwotnie 26) - 24-25 kwietnia

Pauza: Unia Bieruń Stary (Bieruń).
 
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 0-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
Iskra Pszczyna 4-0 Krupiński Suszec
Tempo Paniówki 1-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
LKS Bełk 1-1 Gwarek Ornontowice
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-1 Bobrek Karb Bytom
Polonia Łaziska Górne 1-0 Nadwi¶lan Góra
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Sokół Wola 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 26 (pierwotnie 27) - 1-3 maja

Pauza: Sokół Wola.
 
Tempo Paniówki 1-5 Gwarek Ornontowice
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 2-6 Polonia Łaziska Górne
Nadwi¶lan Góra 3-5 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Bobrek Karb Bytom 0-0 LKS Bełk
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Iskra Pszczyna
Krupiński Suszec 1-0 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)

Kolejka 27 (pierwotnie 28) - 8-9 maja

Pauza: Orzeł Mokre (Mikołów).
 
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Krupiński Suszec
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 3-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Iskra Pszczyna 3-0 Gwarek Ornontowice
Tempo Paniówki 0-4 Bobrek Karb Bytom
LKS Bełk 5-0 Nadwi¶lan Góra
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-1 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Polonia Łaziska Górne 7-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-2 Sokół Wola

Kolejka 28 (pierwotnie 29) - 15-16 maja

Pauza: Ogrodnik Cielmice (Tychy).
 
Sokół Wola 1-1 Polonia Łaziska Górne
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Górnik Boguszowice (Rybnik)
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 2-2 LKS Bełk
Nadwi¶lan Góra 3-1 Tempo Paniówki
Bobrek Karb Bytom 3-1 Iskra Pszczyna
Gwarek Ornontowice 1-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Krupiński Suszec 0-0 Orzeł Mokre (Mikołów)

Kolejka 29 (pierwotnie 30) - 22-23 maja

Pauza: Krupiński Suszec.
 
Orzeł Mokre (Mikołów) 7-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4-0 Gwarek Ornontowice
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 2-0 Bobrek Karb Bytom
Iskra Pszczyna 1-0 Nadwi¶lan Góra
Tempo Paniówki 2-4 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
LKS Bełk 2-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-0 Sokół Wola
Polonia Łaziska Górne 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)

Kolejka 30 (pierwotnie 19) - 26 maja

Pauza: Bobrek Karb Bytom.
 
Gwarek Ornontowice 2-2 Nadwi¶lan Góra
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Krupiński Suszec 4-2 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 Sokół Wola
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 1-2 Polonia Łaziska Górne
Iskra Pszczyna 4-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Tempo Paniówki 0-4 LKS Bełk

Kolejka 31 - 29-30 maja

Pauza: Polonia Łaziska Górne.
 
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4-5 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Sokół Wola 4-4 LKS Bełk
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 7-0 Tempo Paniówki
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 1-4 Iskra Pszczyna
Nadwi¶lan Góra 1-1 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
Bobrek Karb Bytom 2-4 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Gwarek Ornontowice 6-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 Krupiński Suszec

Kolejka 32 - 5-6 czerwca

Pauza: Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny).
 
Krupiński Suszec 3-1 Gwarek Ornontowice
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Bobrek Karb Bytom
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-3 Nadwi¶lan Góra
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 1-1 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna 1-2 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Tempo Paniówki 1-4 Sokół Wola
LKS Bełk 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-3 Polonia Łaziska Górne

Kolejka 33 - 12 czerwca

Pauza: Górnik Boguszowice (Rybnik).
 
Polonia Łaziska Górne 6-0 LKS Bełk
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4-0 Tempo Paniówki
Sokół Wola 0-3 Iskra Pszczyna
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Pniówek Pawłowice ¦l±skie
LKS Ł±ka (k. Pszczyny) 4-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Nadwi¶lan Góra 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Bobrek Karb Bytom 1-3 Krupiński Suszec
Gwarek Ornontowice 1-4 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 34 - 19 czerwca

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 Bobrek Karb Bytom
Krupiński Suszec 4-2 Nadwi¶lan Góra
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 LKS Ł±ka (k. Pszczyny)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Pniówek Pawłowice ¦l±skie 3-0 Sokół Wola
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie go¶ci grał nieuprawniony zawodnik
Iskra Pszczyna 2-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Tempo Paniówki 2-5 Polonia Łaziska Górne
LKS Bełk 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

20

07-2018

pi±tek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

¶roda

26

07-2018

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
2:1
3:1
5:0
4:1
2:1
0:2

Najnowsza galeria

LKS "Decor" Bełk - Orzeł Mokre (wiosna 2012)
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama AC Service

AC Auto Service
Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Specjalizacja: OPEL.
Diagnostyka silnika, klimatyzacja, elektronika, wulkanizacja, naprawy bież±ce, tłumiki, układy zawieszenia, hamulce, oleje, filtry, przegl±dy ect.

Mikołów ul. Ko¶ciuszki 61 (dawna baza PKS na Kamionce),


608-365-180,

609-565-897,

517-696-422,

Pon. - So. 7:00 - 17:00

 www.acservice.prv.pl

Przeczytaj

 Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako administracja nie ponosimy odpowiedzialno¶ci
za tre¶ć opinii komentuj±cych.

Masz prawo komentować, wyrażać swoj± opinię
 oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyj±¶ opini±.

Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów
oraz obrażać innych osób.


Strona istnieje od 07.09.2009

Wszelkie prawa zastrzeżone