LKS Orzeł Mokre - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Młodzież

Treningi trampkarzy odbywają się w każdy wtorek i piątek o godzinie 16.30 na stadionie Orła w Mokrym.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Katowice I
1. 25 plus
2. 22 minus
3. 20 plus
4. 19 minus
5. 18 minus
6. 17 plus
7. 16 minus
8. 12 plus
9. 10 minus
10. 10 plus
11. 10 plus
12. 10 minus
13. 8 minus
14. 8 minus
15. 8 minus
16. 5 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 8, wczoraj: 25
ogółem: 1 050 010

statystyki szczegółowe

2004/2005

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Katowice I
 
RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPOŚREDNIE
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. LKS Łąka (k. Pszczyny)3064197479-40123052-1074427-30
2. Gwarek Ornontowice3055167759-37113138-1654621-21482208-4
3. Orzeł Mokre (Mikołów)3055174963-39120340-1954623-20441125-6
4. Unia Bieruń Stary (Bieruń)3055174954-40103232-1571722-25441124-7
5. Nadwiślan Góra3053158753-33103232-1755521-16
6. GTS Bojszowy3049147945-3883429-2464516-14
7. Pniówek Pawłowice Śląskie3047138963-4185240-2153723-20
8. Ogrodnik Cielmice (Tychy)30441281050-4983429-2045621-29
9. LKS Bełk30421191041-2983424-936617-20
10. Iskra Pszczyna30401171241-5275323-2142918-31
11. Górnik Boguszowice (Rybnik)30361061448-5273523-1533925-37
12. Urania Ruda Śląska3033961537-4844719-2452818-24
13. Krupiński Suszec3030791439-5054624-2025815-30241105-2
14. Pogoń Imielin3030861635-5155521-19311114-32210112-5
15. Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)3020552024-7554613-21011411-54
16. Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)3015432325-82311114-32121211-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Łąka (k. Pszczyny)    4-1 3-1 4-0 1-1 2-2 2-0 7-1 2-1 4-0 2-2 3-0* 2-1 4-0 7-0 5-0 
 2 Gwarek Ornontowice2-2     0-0 3-1 2-1 1-0 3-2 4-2 2-0 1-1 5-2 5-2 2-1 1-2 3-0 4-0 
 3 Orzeł Mokre (Mikołów)5-1 2-4     2-0 2-1 2-0 1-4 1-3 2-1 1-0 2-1 1-0 3-2 3-0 3-1 10-1 
 4 Unia Bieruń Stary (Bieruń)1-3 1-1 2-1     1-1 2-0 2-1 2-0 2-0 5-2 2-1 0-2 2-2 1-0 5-1 4-0 
 5 Nadwiślan Góra1-3 1-0 2-1 2-1     2-0 3-1 1-0 1-1 3-1 0-3 1-1 6-0 4-2 2-2 3-1 
 6 GTS Bojszowy2-2 1-1 1-1 0-2 3-2     2-0 4-2 3-2 3-0 0-4 2-1 1-0 0-4 6-1 1-2 
 7 Pniówek Pawłowice Śląskie2-4 1-1 3-2 4-2 2-2 0-2     5-2 1-1 5-2 7-0 0-0 1-1 3-0 3-1 3-1 
 8 Ogrodnik Cielmice (Tychy)1-2 0-2 1-0 6-2 1-2 0-3 2-1     2-2 1-1 4-2 2-1 3-0* 1-1 1-0 4-1 
 9 LKS Bełk4-0 1-1 1-2 0-1 0-0 2-0 0-1 1-1     1-2 2-0 2-0 3-0 2-1 3-0 2-0 
 10 Iskra Pszczyna2-1 3-1 1-1 1-1 1-0 0-2 0-3 2-2 2-1     1-1 1-2 2-2 1-0 2-1 4-3 
 11 Górnik Boguszowice (Rybnik)4-0 2-0 1-2 2-0 0-2 1-3 1-1 0-3 0-0 1-0     1-2 1-0 3-0 5-1 1-1 
 12 Urania Ruda Śląska0-1 0-3 1-1 0-2 0-3 0-0 1-1 1-1 0-3 0-3* 2-1     1-2 4-1 5-2 4-0 
 13 Krupiński Suszec2-3 1-0 1-4 1-2 1-1 0-0 0-3* 0-0 1-2 0-1 4-1 2-0     4-1 6-1 1-1 
 14 Pogoń Imielin2-2 0-1 1-0 0-1 1-3 1-2 2-2 0-2 1-1 4-2 2-2 2-0 1-1     2-0 2-0 
 15 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)0-0 0-4 2-3 0-3 1-0 1-1 1-0 1-1 1-1 0-3 1-0 1-3 1-2 1-0     2-0 
 16 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)2-3 4-1 0-4 0-4 0-2 0-1 0-3 0-1 0-1 2-0 3-5 1-4 1-1 0-2 1-0     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Nadwiślan Góra 4-2 Pogoń Imielin 8 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 2-0 GTS Bojszowy 7 sierpnia, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 Krupiński Suszec 7 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 7 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 7 sierpnia, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 5-2 Iskra Pszczyna 7 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 3-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 7 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-0 Urania Ruda Śląska 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pogoń Imielin 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 14 sierpnia, 17:00
Iskra Pszczyna 3-1 Gwarek Ornontowice 14 sierpnia, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 14 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 4-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 14 sierpnia, 17:00
GTS Bojszowy 6-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 14 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 LKS Bełk 15 sierpnia, 11:30
Nadwiślan Góra 1-1 Urania Ruda Śląska 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Urania Ruda Śląska 4-1 Pogoń Imielin 21 sierpnia, 11:00
LKS Bełk 0-0 Nadwiślan Góra 21 sierpnia, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 21 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-3 GTS Bojszowy 21 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-0 Krupiński Suszec 21 sierpnia, 17:00
(wo)
wynik na boisku 1-2
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 21 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 2-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 21 sierpnia, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5-2 Iskra Pszczyna 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-29 sierpnia

Pogoń Imielin 4-2 Iskra Pszczyna 25 sierpnia, 17:30
LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 29 sierpnia, 17:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 4-1 Gwarek Ornontowice 28 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 28 sierpnia, 17:00
(wo)
wynik na boisku: 2-0
GTS Bojszowy 4-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 29 sierpnia, 11:30
Nadwiślan Góra 2-2 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 29 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 0-3 LKS Bełk 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 4 września

LKS Bełk 2-1 Pogoń Imielin 4 września, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Urania Ruda Śląska 4 września, 16:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-2 Nadwiślan Góra 4 września, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 4 września, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 GTS Bojszowy 4 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 2-1 Krupiński Suszec 4 września, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 4-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 4 września, 16:00
Iskra Pszczyna 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 11 września

Pogoń Imielin 2-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 11 września, 16:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Iskra Pszczyna 12 września, 11:00
Krupiński Suszec 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 11 września, 16:00
GTS Bojszowy 1-1 Gwarek Ornontowice 11 września, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 września, 11:30
Nadwiślan Góra 1-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 12 września, 16:00
Urania Ruda Śląska 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 11 września, 11:00
LKS Bełk 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 18 września

Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Pogoń Imielin 18 września, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-0 LKS Bełk 18 września, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Urania Ruda Śląska 18 września, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-2 Nadwiślan Góra 18 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 0-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 18 września, 13:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 GTS Bojszowy 18 września, 16:00
Iskra Pszczyna 2-2 Krupiński Suszec 18 września, 16:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 5-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 25 września

Pogoń Imielin 2-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 25 września, 16:00
Krupiński Suszec 2-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 25 września, 16:00
GTS Bojszowy 3-0 Iskra Pszczyna 25 września, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 26 września, 11:30
Nadwiślan Góra 1-0 Gwarek Ornontowice 26 września, 16:00
Urania Ruda Śląska 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 25 września, 11:00
LKS Bełk 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 25 września, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-0 Pogoń Imielin 2 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2 października, 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 LKS Bełk 2 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 5-2 Urania Ruda Śląska 2 października, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Nadwiślan Góra 2 października, 15:00
Iskra Pszczyna 1-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 2 października, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 GTS Bojszowy 3 października, 15:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Krupiński Suszec 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9 października

Pogoń Imielin 1-1 Krupiński Suszec 9 października, 15:00
GTS Bojszowy 1-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 9 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 5-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 10 października, 11:30
Nadwiślan Góra 3-1 Iskra Pszczyna 10 października, 15:00
Urania Ruda Śląska 0-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 9 października, 11:00
LKS Bełk 1-1 Gwarek Ornontowice 9 października, 15:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 października, 15:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Pogoń Imielin 16 października, 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 7-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 16 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 16 października, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 LKS Bełk 16 października, 15:00
Iskra Pszczyna 1-2 Urania Ruda Śląska 16 października, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 Nadwiślan Góra 17 października, 15:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-4 Orzeł Mokre (Mikołów) 16 października, 15:00
Krupiński Suszec 0-0 GTS Bojszowy 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Pogoń Imielin 1-2 GTS Bojszowy 23 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-2 Krupiński Suszec 24 października, 11:30
Nadwiślan Góra 3-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 24 października, 15:00
Urania Ruda Śląska 0-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 23 października, 11:00
LKS Bełk 1-2 Iskra Pszczyna 23 października, 15:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 23 października, 15:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-0 Gwarek Ornontowice 23 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30 października

Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Pogoń Imielin 30 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 4-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 października, 15:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 30 października, 15:00
Iskra Pszczyna 2-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 30 października, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-1 LKS Bełk 31 października, 13:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-4 Urania Ruda Śląska 30 października, 15:00
Krupiński Suszec 1-1 Nadwiślan Góra 30 października, 15:00
GTS Bojszowy 1-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 30 października, 15:00

Kolejka 14 - 6 listopada

Pogoń Imielin 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 6 listopada, 13:30
Nadwiślan Góra 2-0 GTS Bojszowy 7 listopada, 13:30
Urania Ruda Śląska 1-2 Krupiński Suszec 6 listopada, 11:00
LKS Bełk 2-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 6 listopada, 13:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 6 listopada, 13:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Iskra Pszczyna 6 listopada, 13:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 6-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 6 listopada, 13:30
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Gwarek Ornontowice 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13 listopada

Gwarek Ornontowice 1-2 Pogoń Imielin 13 listopada, 13:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 listopada, 13:30
Iskra Pszczyna 2-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 13 listopada, 13:30
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 14 listopada, 13:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 14 listopada, 13:30
Krupiński Suszec 1-2 LKS Bełk 13 listopada, 13:30
GTS Bojszowy 2-1 Urania Ruda Śląska 13 listopada, 13:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Nadwiślan Góra 14 listopada, 11:30

Kolejka 16 - 4 maja

Urania Ruda Śląska 1-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 4 maja, 17:00
Pogoń Imielin 1-3 Nadwiślan Góra 4 maja, 17:00
GTS Bojszowy 3-2 LKS Bełk 4 maja, 17:00
Krupiński Suszec 6-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 4 maja, 17:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-5 Górnik Boguszowice (Rybnik) 4 maja, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 7-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Gwarek Ornontowice 4 maja, 17:00

Kolejka 17 - 18 maja

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Pogoń Imielin 18 maja, 17:00
Gwarek Ornontowice 1-1 Iskra Pszczyna 18 maja, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-4 LKS Łąka (k. Pszczyny) 18 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 18 maja, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Krupiński Suszec 18 maja, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 GTS Bojszowy 18 maja, 17:00
LKS Bełk 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 18 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 0-3 Nadwiślan Góra 18 maja, 17:00

Kolejka 18 - 26 marca

Pogoń Imielin 2-0 Urania Ruda Śląska
Nadwiślan Góra 1-1 LKS Bełk
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
GTS Bojszowy 0-4 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Krupiński Suszec 0-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-1 Gwarek Ornontowice
Iskra Pszczyna 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Iskra Pszczyna 1-0 Pogoń Imielin 2 kwietnia, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 2 kwietnia, 16:00
Gwarek Ornontowice 4-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2 kwietnia, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Krupiński Suszec 2 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-3 GTS Bojszowy 2 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 2 kwietnia, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Nadwiślan Góra 2 kwietnia, 16:00
LKS Bełk 2-0 Urania Ruda Śląska 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Pogoń Imielin 1-1 LKS Bełk 9 kwietnia, 16:00
Urania Ruda Śląska 5-2 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 9 kwietnia, 15:00
Nadwiślan Góra 0-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 10 kwietnia, 11:30
GTS Bojszowy 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 kwietnia, 16:00
Krupiński Suszec 1-0 Gwarek Ornontowice 9 kwietnia, 16:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-4 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 9 kwietnia, 16:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-0 Iskra Pszczyna 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-0 Pogoń Imielin 17 kwietnia, 16:00
Iskra Pszczyna 4-3 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 16 kwietnia, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-2 Krupiński Suszec 16 kwietnia, 16:00
Gwarek Ornontowice 1-0 GTS Bojszowy 16 kwietnia, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 16 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 Nadwiślan Góra 16 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-2 Urania Ruda Śląska 16 kwietnia, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 LKS Bełk 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Pogoń Imielin 2-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 23 kwietnia, 16:00
LKS Bełk 2-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 23 kwietnia, 16:00
Urania Ruda Śląska 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 23 kwietnia, 15:00
Nadwiślan Góra 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 24 kwietnia, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-4 Gwarek Ornontowice 24 kwietnia, 11:30
GTS Bojszowy 0-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 23 kwietnia, 16:00
Krupiński Suszec 0-1 Iskra Pszczyna 23 kwietnia, 16:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 Pogoń Imielin 30 kwietnia, 16:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-1 Krupiński Suszec 1 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 0-2 GTS Bojszowy 30 kwietnia, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 30 kwietnia, 16:00
Gwarek Ornontowice 2-1 Nadwiślan Góra 30 kwietnia, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 Urania Ruda Śląska 30 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-2 LKS Bełk 30 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 5-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Pogoń Imielin 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 7 maja, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 7 maja, 17:00
LKS Bełk 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 0-3 Gwarek Ornontowice 7 maja, 15:00
Nadwiślan Góra 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 7 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-0 Iskra Pszczyna 8 maja, 11:30
GTS Bojszowy 2-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 7 maja, 17:00
Krupiński Suszec 1-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Krupiński Suszec 4-1 Pogoń Imielin 14 maja, 17:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 GTS Bojszowy 14 maja, 17:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 15 maja, 17:00
Iskra Pszczyna 1-0 Nadwiślan Góra 14 maja, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-2 Urania Ruda Śląska 14 maja, 17:00
Gwarek Ornontowice 2-0 LKS Bełk 14 maja, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 14 maja, 17:00
lub 3-0
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Pogoń Imielin 0-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-4 Gwarek Ornontowice
LKS Bełk 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Urania Ruda Śląska 0-3 Iskra Pszczyna
(wo)
na boisku 2-0
Nadwiślan Góra 1-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 22 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 10-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
GTS Bojszowy 1-0 Krupiński Suszec

Kolejka 27 - 28-29 maja

GTS Bojszowy 0-4 Pogoń Imielin
Krupiński Suszec 1-4 Orzeł Mokre (Mikołów)
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 Nadwiślan Góra
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-0 Urania Ruda Śląska
(wo)
w drużynie Uranii grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 1-0
Iskra Pszczyna 2-1 LKS Bełk
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Gwarek Ornontowice 5-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Pniówek Pawłowice Śląskie 5-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy)

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Pogoń Imielin 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-2 Gwarek Ornontowice
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Iskra Pszczyna
LKS Bełk 4-0 LKS Łąka (k. Pszczyny)
Urania Ruda Śląska 4-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Nadwiślan Góra 6-0 Krupiński Suszec
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 GTS Bojszowy

Kolejka 29 - 11 czerwca

Orzeł Mokre (Mikołów) 3-0 Pogoń Imielin
GTS Bojszowy 3-2 Nadwiślan Góra
Krupiński Suszec 2-0 Urania Ruda Śląska
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 LKS Bełk
LKS Łąka (k. Pszczyny) 7-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Iskra Pszczyna 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Gwarek Ornontowice 3-2 Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 30 - 18 czerwca

Pogoń Imielin 0-1 Gwarek Ornontowice
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Iskra Pszczyna
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-0 LKS Łąka (k. Pszczyny)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
LKS Bełk 3-0 Krupiński Suszec
Urania Ruda Śląska 0-0 GTS Bojszowy
Nadwiślan Góra 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów)

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
2:1
3:1
5:0
4:1
2:1
0:2

Najnowsza galeria

LKS "Decor" Bełk - Orzeł Mokre (wiosna 2012)
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama AC Service

AC Auto Service
Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Specjalizacja: OPEL.
Diagnostyka silnika, klimatyzacja, elektronika, wulkanizacja, naprawy bieżące, tłumiki, układy zawieszenia, hamulce, oleje, filtry, przeglądy ect.

Mikołów ul. Kościuszki 61 (dawna baza PKS na Kamionce),


608-365-180,

609-565-897,

517-696-422,

Pon. - So. 7:00 - 17:00

 www.acservice.prv.pl

Przeczytaj

 Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako administracja nie ponosimy odpowiedzialności
za treść opinii komentujących.

Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię
 oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów
oraz obrażać innych osób.


Strona istnieje od 07.09.2009

Wszelkie prawa zastrzeżone