LKS Orzeł Mokre - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Młodzież

Treningi trampkarzy odbywają się w każdy wtorek i piątek o godzinie 16.30 na stadionie Orła w Mokrym.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Katowice I
1. 25 plus
2. 22 minus
3. 20 plus
4. 19 minus
5. 18 minus
6. 17 plus
7. 16 minus
8. 12 plus
9. 10 minus
10. 10 plus
11. 10 plus
12. 10 minus
13. 8 minus
14. 8 minus
15. 8 minus
16. 5 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 79, wczoraj: 850
ogółem: 1 068 276

statystyki szczegółowe

2006/2007

 

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Katowice I
 
RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPOŚREDNIE
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)2854166660-34103136-1463524-20
2. GTS Bojszowy2851163958-46121139-1542819-31
3. AKS Mikołów2848146850-3675225-1671625-20231014-2
4. Unia Bieruń Stary (Bieruń)2848146846-4583325-1963521-26231012-4
5. Sokół Wola2845136958-5683330-2453628-32231018-8
6. Gwarek Ornontowice2845136971-5072541-2864430-22231018-8
7. Urania Ruda Śląska28401171043-3374329-1643714-17241104-2
8. Nadwiślan Góra28401171045-4783327-1834718-29210112-4
9. Ogrodnik Cielmice (Tychy)28391161143-4254518-1862625-24
10. Czarni Piasek28361131443-4280629-1933814-23
11. MKS Lędziny2835981135-3982424-1616711-23
12. Krupiński Suszec2832951437-3872522-1823915-20
13. LKS Bełk28317101138-5165324-1515814-36
14. Orzeł Mokre (Mikołów)2824661638-5245524-21211114-31
15. Górnik Boguszowice (Rybnik)2817451924-7843714-25021210-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)    4-1 3-2 2-2 4-1 2-1 1-3 2-1 3-1 0-0 3-1 2-0 0-0 5-0 5-1 
 2 GTS Bojszowy2-1     0-2 4-0 1-0 2-1 3-0 4-1 4-1 5-1 3-1 2-1 4-4 3-2 2-0 
 3 AKS Mikołów0-0 2-1     3-0 3-1 3-1 0-0 2-2 1-6 0-1 1-1 1-0 1-1 2-1 6-1 
 4 Unia Bieruń Stary (Bieruń)0-4 2-2 2-1     0-0 3-2 2-1 3-1 0-3 3-1 0-0 1-0 3-0 1-4 5-0 
 5 Sokół Wola3-2 3-0 3-6 2-1     2-3 1-0 5-2 1-1 0-3 2-1 1-1 3-1 2-1 2-2 
 6 Gwarek Ornontowice0-3* 2-3 1-2 5-6 5-6     3-1 4-0 3-2 1-1 3-0 2-2 2-0 2-0 8-2 
 7 Urania Ruda Śląska1-3 2-1 0-1 3-0 4-1 2-2     2-2 3-0 3-1 1-1 1-2 2-2 2-0 3-0 
 8 Nadwiślan Góra1-2 3-1 0-0 2-2 3-2 2-3 0-2     2-1 3-2 1-1 1-0 2-0 4-1 3-1 
 9 Ogrodnik Cielmice (Tychy)1-1 2-0 0-3 0-1 3-2 0-0 0-2 1-1     0-0 0-2 3-2 5-1 1-2 2-1 
 10 Czarni Piasek2-3 1-2 5-2 2-0 1-3 1-3 2-1 0-1 0-1     2-0 2-1 6-0 2-1 3-1 
 11 MKS Lędziny4-3 3-0 2-0 0-3 1-2 1-1 0-1 2-1 0-2 2-0     3-1 2-0 3-1 1-1 
 12 Krupiński Suszec2-0 2-3 1-0 1-1 1-2 0-3 2-1 1-0 4-1 0-3 3-0     1-4 0-0 4-0 
 13 LKS Bełk3-0 3-1 1-3 0-1 1-1 1-4 1-0 2-2 1-1 2-0 1-1 0-0     3-1 5-0 
 14 Orzeł Mokre (Mikołów)0-0 1-3 1-3 1-2 2-2 2-2 1-1 0-2 1-2 3-1 2-2 1-0 5-1     4-0 
 15 Górnik Boguszowice (Rybnik)1-2 1-1 1-0 1-2 3-5 1-4 1-1 1-2 1-3 1-0 1-0 0-5 0-0 1-0     

Kolejka 1 - 5 sierpnia

Pauza: LKS Bełk.
 
MKS Lędziny 2-0 Czarni Piasek 5 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Góra 0-0 AKS Mikołów 6 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 3-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-5 Sokół Wola 5 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 5 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5 sierpnia, 17:00 (60)
GTS Bojszowy 2-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Pauza: GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój).
 
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-2 GTS Bojszowy 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-0 Krupiński Suszec 12 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 1-0 Urania Ruda Śląska 12 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 13 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 3-1 Gwarek Ornontowice 12 sierpnia, 17:00
Czarni Piasek 0-1 Nadwiślan Góra 12 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 1-1 MKS Lędziny 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Pauza: MKS Lędziny.
 
Nadwiślan Góra 2-0 LKS Bełk 15 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 1-1 Czarni Piasek 15 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 AKS Mikołów 15 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 3-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 1-2 Sokół Wola 15 sierpnia, 17:00
GTS Bojszowy 3-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 15 sierpnia, 17:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 19 sierpnia

Pauza: Unia Bieruń Stary (Bieruń).
 
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 19 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 3-0 GTS Bojszowy 19 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-2 Krupiński Suszec 20 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 0-0 Urania Ruda Śląska 19 sierpnia, 17:00
Czarni Piasek 3-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 19 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 1-4 Gwarek Ornontowice 19 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Góra 1-1 MKS Lędziny 19 sierpnia, 17:00 (500)

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Pauza: Nadwiślan Góra.
 
Gwarek Ornontowice 3-0 MKS Lędziny 26 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-0 LKS Bełk 26 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 3-1 Czarni Piasek 26 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 1-0 AKS Mikołów 26 sierpnia, 17:00
GTS Bojszowy 4-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 26 sierpnia, 17:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Sokół Wola 27 sierpnia, 11:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-4 Orzeł Mokre (Mikołów) 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2 września

Pauza: Orzeł Mokre (Mikołów).
 
Sokół Wola 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2 września, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 września, 17:00
AKS Mikołów 2-1 GTS Bojszowy 2 września, 17:00
Czarni Piasek 2-1 Krupiński Suszec 2 września, 17:00
LKS Bełk 1-0 Urania Ruda Śląska 2 września, 17:00
MKS Lędziny 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 2 września, 17:00
Nadwiślan Góra 2-3 Gwarek Ornontowice 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-2 Nadwiślan Góra 9 września, 16:30
Urania Ruda Śląska 1-1 MKS Lędziny 9 września, 16:30
Krupiński Suszec 1-4 LKS Bełk 9 września, 16:30
GTS Bojszowy 5-1 Czarni Piasek 9 września, 16:30
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-2 AKS Mikołów 9 września, 16:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 9 września, 16:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Sokół Wola 10 września, 11:30

Kolejka 8 - 16 września

Pauza: Sokół Wola.
 
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 17 września, 16:30
AKS Mikołów 3-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 16 września, 16:30
Czarni Piasek 2-3 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 września, 16:30
LKS Bełk 3-1 GTS Bojszowy 16 września, 16:30
MKS Lędziny 3-1 Krupiński Suszec 16 września, 16:30
Nadwiślan Góra 0-2 Urania Ruda Śląska 17 września, 16:30
Gwarek Ornontowice 8-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 16 września, 16:30

Kolejka 9 - 23 września

Pauza: Górnik Boguszowice (Rybnik).
 
Urania Ruda Śląska 2-2 Gwarek Ornontowice 23 września, 16:30
Krupiński Suszec 1-0 Nadwiślan Góra 23 września, 16:30
GTS Bojszowy 3-1 MKS Lędziny 23 września, 16:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 LKS Bełk 24 września, 11:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 Czarni Piasek 23 września, 16:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-3 AKS Mikołów 24 września, 11:30
Sokół Wola 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 23 września, 16:30

Kolejka 10 - 30 września

Pauza: Ogrodnik Cielmice (Tychy).
 
AKS Mikołów 3-1 Sokół Wola 30 września, 16:00
Czarni Piasek 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 1 października, 16:00
LKS Bełk 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 30 września, 16:00
MKS Lędziny 4-3 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 września, 16:00
Nadwiślan Góra 3-1 GTS Bojszowy 1 października, 16:00
Gwarek Ornontowice 2-2 Krupiński Suszec 30 września, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Urania Ruda Śląska 30 września, 16:00

Kolejka 11 - 7 października

Pauza: Urania Ruda Śląska.
 
Krupiński Suszec 4-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 7 października, 15:00
GTS Bojszowy 2-1 Gwarek Ornontowice 7 października, 15:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Nadwiślan Góra 8 października, 11:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 MKS Lędziny 7 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 5-1 LKS Bełk 8 października, 11:30
Sokół Wola 0-3 Czarni Piasek 7 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-3 AKS Mikołów 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 14 października

Pauza: AKS Mikołów.
 
Czarni Piasek 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 14 października, 15:00
LKS Bełk 1-1 Sokół Wola 14 października, 15:00
MKS Lędziny 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 14 października, 15:00
Nadwiślan Góra 2-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 14 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 0-3 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-0, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 GTS Bojszowy 14 października, 15:00
Urania Ruda Śląska 1-2 Krupiński Suszec 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 21 października

Pauza: Krupiński Suszec.
 
GTS Bojszowy 3-0 Urania Ruda Śląska 21 października, 15:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 22 października, 12:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-2 Gwarek Ornontowice 21 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-2 Nadwiślan Góra 22 października, 11:30
Sokół Wola 2-1 MKS Lędziny 21 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5-1 LKS Bełk 22 października, 15:00
AKS Mikołów 0-1 Czarni Piasek 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28 października

Pauza: Czarni Piasek.
 
LKS Bełk 1-3 AKS Mikołów 28 października, 14:00
MKS Lędziny 0-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 28 października, 14:00
Nadwiślan Góra 3-2 Sokół Wola 29 października, 14:00
Gwarek Ornontowice 2-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 28 października, 14:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 28 października, 14:00
Urania Ruda Śląska 1-3 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 października, 10:00
Krupiński Suszec 2-3 GTS Bojszowy 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Pauza: GTS Bojszowy.
 
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Krupiński Suszec 4 listopada, 14:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 Urania Ruda Śląska 4 listopada, 14:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 4-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 4 listopada, 14:00
Sokół Wola 2-3 Gwarek Ornontowice 31 marca
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0-2 z powodu złych warunków atmosferycznych
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Nadwiślan Góra 4 listopada, 14:00
AKS Mikołów 1-1 MKS Lędziny 5 listopada, 14:00
Czarni Piasek 6-0 LKS Bełk 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: LKS Bełk.
 
Czarni Piasek 2-0 MKS Lędziny 11 listopada, 13:30
AKS Mikołów 2-2 Nadwiślan Góra 11 listopada, 13:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-0 Gwarek Ornontowice 11 listopada, 13:30
Sokół Wola 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 11 listopada, 13:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-1 Urania Ruda Śląska 11 listopada, 13:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Krupiński Suszec 11 listopada, 13:30
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 GTS Bojszowy 11 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Pauza: GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój).
 
GTS Bojszowy 4-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Krupiński Suszec 0-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 18 listopada, 13:30
Urania Ruda Śląska 4-1 Sokół Wola 18 listopada, 13:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Gwarek Ornontowice 1-2 AKS Mikołów 18 listopada, 13:30
Nadwiślan Góra 3-2 Czarni Piasek 18 listopada, 13:30
MKS Lędziny 2-0 LKS Bełk

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Pauza: MKS Lędziny.
 
LKS Bełk 2-2 Nadwiślan Góra 7 kwietnia, 16:00
Czarni Piasek 1-3 Gwarek Ornontowice 7 kwietnia, 14:00
AKS Mikołów 6-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 7 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-2 Urania Ruda Śląska 7 kwietnia, 16:00
Sokół Wola 1-1 Krupiński Suszec 7 kwietnia, 13:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-3 GTS Bojszowy
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-4 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Pauza: Unia Bieruń Stary (Bieruń).
 
MKS Lędziny 2-1 Nadwiślan Góra 14 kwietnia, 16:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 15 kwietnia, 11:00
GTS Bojszowy 1-0 Sokół Wola 14 kwietnia, 16:00
Krupiński Suszec 4-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 14 kwietnia, 16:00
Urania Ruda Śląska 0-1 AKS Mikołów 14 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Czarni Piasek 14 kwietnia, 16:00
Gwarek Ornontowice 2-0 LKS Bełk

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Pauza: Nadwiślan Góra.
 
MKS Lędziny 1-1 Gwarek Ornontowice
LKS Bełk 5-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 21 kwietnia, 16:30
Czarni Piasek 2-1 Urania Ruda Śląska 21 kwietnia, 16:30
AKS Mikołów 1-0 Krupiński Suszec 21 kwietnia, 16:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 GTS Bojszowy 22 kwietnia, 16:30
Sokół Wola 3-2 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 kwietnia, 16:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń)

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Pauza: Orzeł Mokre (Mikołów).
 
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Sokół Wola 28 kwietnia, 17:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 29 kwietnia, 11:00
GTS Bojszowy 0-2 AKS Mikołów
Krupiński Suszec 0-3 Czarni Piasek 28 kwietnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-2 LKS Bełk 28 kwietnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 MKS Lędziny 28 kwietnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 4-0 Nadwiślan Góra

Kolejka 22 - 5-6 maja

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
Nadwiślan Góra 3-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
MKS Lędziny 0-1 Urania Ruda Śląska 5 maja, 17:00
LKS Bełk 0-0 Krupiński Suszec 5 maja, 17:00
Czarni Piasek 1-2 GTS Bojszowy
AKS Mikołów 0-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 6 maja, 17:00
Sokół Wola 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów)

Kolejka 23 - 12-13 maja

Pauza: Sokół Wola.
 
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 12 maja
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 AKS Mikołów 12 maja, 17:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Czarni Piasek 13 maja, 11:00
GTS Bojszowy 4-4 LKS Bełk 12 maja
Krupiński Suszec 3-0 MKS Lędziny 12 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-2 Nadwiślan Góra 12 maja
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-4 Gwarek Ornontowice 12 maja

Kolejka 24 - 19-20 maja

Pauza: Górnik Boguszowice (Rybnik).
 
Gwarek Ornontowice 3-1 Urania Ruda Śląska 19 maja, 17:00
Nadwiślan Góra 1-0 Krupiński Suszec 20 maja, 17:00
MKS Lędziny 3-0 GTS Bojszowy
LKS Bełk 3-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 19 maja, 17:00
Czarni Piasek 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
AKS Mikołów 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 19 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-2 Sokół Wola 20 maja, 17:00

Kolejka 25 - 26-27 maja

Pauza: Ogrodnik Cielmice (Tychy).
 
Sokół Wola 3-6 AKS Mikołów
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Czarni Piasek
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-0 LKS Bełk 26 maja, 17:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 MKS Lędziny 27 maja, 11:00
GTS Bojszowy 4-1 Nadwiślan Góra
Krupiński Suszec 0-3 Gwarek Ornontowice 26 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 3-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 23 maja

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Pauza: Urania Ruda Śląska.
 
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-5 Krupiński Suszec
Gwarek Ornontowice 2-3 GTS Bojszowy
Nadwiślan Góra 1-2 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
MKS Lędziny 0-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Bełk 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
Czarni Piasek 1-3 Sokół Wola
AKS Mikołów 1-6 Ogrodnik Cielmice (Tychy)

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Pauza: AKS Mikołów.
 
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-0 Czarni Piasek 6 czerwca, 17:00
Sokół Wola 3-1 LKS Bełk
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 MKS Lędziny
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 Nadwiślan Góra 6 czerwca, 17:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Gwarek Ornontowice 6 czerwca, 17:00
GTS Bojszowy 2-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Krupiński Suszec 2-1 Urania Ruda Śląska 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Pauza: Krupiński Suszec.
 
Urania Ruda Śląska 2-1 GTS Bojszowy
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-2 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Gwarek Ornontowice 5-6 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 13 czerwca
Nadwiślan Góra 4-1 Orzeł Mokre (Mikołów)
MKS Lędziny 1-2 Sokół Wola
LKS Bełk 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 9 czerwca, 17:00
Czarni Piasek 5-2 AKS Mikołów

Kolejka 29 - 16 czerwca

Pauza: Czarni Piasek.
 
AKS Mikołów 1-1 LKS Bełk 16 czerwca, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-2 MKS Lędziny 16 czerwca, 17:00
Sokół Wola 5-2 Nadwiślan Góra 16 czerwca, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Gwarek Ornontowice 16 czerwca, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 16 czerwca, 17:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Urania Ruda Śląska 16 czerwca, 17:00
GTS Bojszowy 2-1 Krupiński Suszec 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Pauza: GTS Bojszowy.
 
Krupiński Suszec 2-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 23 czerwca, 17:00
Urania Ruda Śląska 3-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 23 czerwca, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 23 czerwca, 17:00
Gwarek Ornontowice 5-6 Sokół Wola 23 czerwca, 17:00
Nadwiślan Góra 2-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 23 czerwca, 17:00
MKS Lędziny 2-0 AKS Mikołów 23 czerwca, 17:00
LKS Bełk 2-0 Czarni Piasek 23 czerwca, 17:00

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
2:1
3:1
5:0
4:1
2:1
0:2

Najnowsza galeria

LKS "Decor" Bełk - Orzeł Mokre (wiosna 2012)
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama AC Service

AC Auto Service
Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Specjalizacja: OPEL.
Diagnostyka silnika, klimatyzacja, elektronika, wulkanizacja, naprawy bieżące, tłumiki, układy zawieszenia, hamulce, oleje, filtry, przeglądy ect.

Mikołów ul. Kościuszki 61 (dawna baza PKS na Kamionce),


608-365-180,

609-565-897,

517-696-422,

Pon. - So. 7:00 - 17:00

 www.acservice.prv.pl

Przeczytaj

 Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako administracja nie ponosimy odpowiedzialności
za treść opinii komentujących.

Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię
 oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów
oraz obrażać innych osób.


Strona istnieje od 07.09.2009

Wszelkie prawa zastrzeżone