Treningi trampkarzy odbywają się w każdy wtorek i piątek o godzinie 16.30 na stadionie Orła w Mokrym.
Najbliższa kolejka 11 |
dzisiaj: 46, wczoraj: 126
ogółem: 1 620 607
statystyki szczegółowe
Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Katowice I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Gwarek Ornontowice | 30 | 68 | 22 | 2 | 6 | 88-36 | 12 | 1 | 2 | 42-13 | 10 | 1 | 4 | 46-23 | ||||||
2. | GTS Bojszowy | 30 | 67 | 21 | 4 | 5 | 72-28 | 11 | 1 | 3 | 37-10 | 10 | 3 | 2 | 35-18 | ||||||
3. | Nadwiślan Góra | 30 | 58 | 17 | 7 | 6 | 49-36 | 10 | 1 | 4 | 26-20 | 7 | 6 | 2 | 23-16 | ||||||
4. | Krupiński Suszec | 30 | 52 | 17 | 1 | 12 | 62-36 | 12 | 0 | 3 | 40-14 | 5 | 1 | 9 | 22-22 | ||||||
5. | Urania Ruda Śląska | 30 | 51 | 16 | 3 | 11 | 61-48 | 6 | 3 | 6 | 33-25 | 10 | 0 | 5 | 28-23 | ||||||
6. | Czarni Piasek | 30 | 49 | 15 | 4 | 11 | 56-44 | 8 | 3 | 4 | 31-18 | 7 | 1 | 7 | 25-26 | ||||||
7. | AKS Mikołów | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 67-59 | 9 | 3 | 3 | 35-24 | 6 | 0 | 9 | 32-35 | ||||||
8. | MKS Lędziny | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 62-54 | 9 | 3 | 3 | 39-19 | 4 | 3 | 8 | 23-35 | ||||||
9. | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 53-44 | 10 | 1 | 4 | 37-18 | 3 | 4 | 8 | 16-26 | ||||||
10. | LKS Bełk | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 52-58 | 5 | 3 | 7 | 23-24 | 6 | 1 | 8 | 29-34 | ||||||
11. | Orzeł Mokre (Mikołów) | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 47-60 | 8 | 4 | 3 | 35-24 | 2 | 0 | 13 | 12-36 | ||||||
12. | Sokół Wola | 30 | 33 | 9 | 6 | 15 | 51-71 | 7 | 3 | 5 | 35-27 | 2 | 3 | 10 | 16-44 | ||||||
13. | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 30 | 31 | 8 | 7 | 15 | 32-53 | 7 | 3 | 5 | 19-15 | 1 | 4 | 10 | 13-38 | ||||||
14. | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 30 | 28 | 7 | 7 | 16 | 38-67 | 4 | 4 | 7 | 20-30 | 3 | 3 | 9 | 18-37 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-4 |
15. | Śląsk Świętochłowice | 30 | 28 | 7 | 7 | 16 | 54-76 | 6 | 3 | 6 | 33-37 | 1 | 4 | 10 | 21-39 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-5 |
16. | Iskra Pszczyna | 30 | 10 | 2 | 4 | 24 | 23-97 | 2 | 1 | 12 | 13-51 | 0 | 3 | 12 | 10-46 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||
1 | Gwarek Ornontowice | ||||||||||||||||
2 | GTS Bojszowy | ||||||||||||||||
3 | Nadwiślan Góra | ||||||||||||||||
4 | Krupiński Suszec | ||||||||||||||||
5 | Urania Ruda Śląska | ||||||||||||||||
6 | Czarni Piasek | ||||||||||||||||
7 | AKS Mikołów | ||||||||||||||||
8 | MKS Lędziny | ||||||||||||||||
9 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | ||||||||||||||||
10 | LKS Bełk | ||||||||||||||||
11 | Orzeł Mokre (Mikołów) | ||||||||||||||||
12 | Sokół Wola | ||||||||||||||||
13 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | ||||||||||||||||
14 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | ||||||||||||||||
15 | Śląsk Świętochłowice | ||||||||||||||||
16 | Iskra Pszczyna |
Kolejka 1 - 11-12 sierpnia |
GTS Bojszowy | 3-2 | Śląsk Świętochłowice | 11 sierpnia, 17:00 |
AKS Mikołów | 1-0 | Iskra Pszczyna | 11 sierpnia, 17:00 |
MKS Lędziny | 1-1 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 11 sierpnia, 17:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 0-1 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 11 sierpnia, 17:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 0-1 | LKS Bełk | 11 sierpnia, 17:00 |
Sokół Wola | 3-2 | Krupiński Suszec | 11 sierpnia, 17:00 |
Nadwiślan Góra | 0-3 | Gwarek Ornontowice | 11 sierpnia, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 3-2 | |||
Czarni Piasek | 2-4 | Urania Ruda Śląska | 11 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 15 sierpnia |
Śląsk Świętochłowice | 1-3 | Urania Ruda Śląska | 15 sierpnia, 17:00 |
Gwarek Ornontowice | 1-2 | Czarni Piasek | 15 sierpnia, 17:00 |
Krupiński Suszec | 4-2 | Nadwiślan Góra | 15 sierpnia, 17:00 |
LKS Bełk | 0-1 | Sokół Wola | 15 sierpnia, 17:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 4-4 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 15 sierpnia, 17:00 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 4-1 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 15 sierpnia, 17:00 |
Iskra Pszczyna | 1-4 | MKS Lędziny | 15 sierpnia, 17:00 |
GTS Bojszowy | 5-1 | AKS Mikołów | 15 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia |
AKS Mikołów | 2-2 | Śląsk Świętochłowice | 18 sierpnia, 17:00 |
MKS Lędziny | 2-2 | GTS Bojszowy | 18 sierpnia, 17:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 1-1 | Iskra Pszczyna | 18 sierpnia, 17:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 1-0 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 19 sierpnia, 17:00 |
Sokół Wola | 2-1 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 18 sierpnia, 17:00 |
Nadwiślan Góra | 0-2 | LKS Bełk | 19 sierpnia, 17:00 |
Czarni Piasek | 3-1 | Krupiński Suszec | 19 sierpnia, 17:00 |
Urania Ruda Śląska | 0-4 | Gwarek Ornontowice | 18 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia |
Śląsk Świętochłowice | 1-7 | Gwarek Ornontowice | 25 sierpnia, 17:00 |
Krupiński Suszec | 3-0 | Urania Ruda Śląska | 25 sierpnia, 17:00 |
LKS Bełk | 1-3 | Czarni Piasek | 25 sierpnia, 17:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 0-0 | Nadwiślan Góra | 25 sierpnia, 17:00 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 5-4 | Sokół Wola | 25 sierpnia, 17:00 |
Iskra Pszczyna | 1-1 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 25 sierpnia, 17:00 |
GTS Bojszowy | 3-0 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 25 sierpnia, 17:00 |
AKS Mikołów | 2-1 | MKS Lędziny | 25 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 5 - 1-2 września |
MKS Lędziny | 2-0 | Śląsk Świętochłowice | 1 września, 11:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 0-3 | AKS Mikołów | 1 września, 17:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 0-1 | GTS Bojszowy | 2 września, 17:00 |
Sokół Wola | 6-1 | Iskra Pszczyna | 1 września, 17:00 |
Nadwiślan Góra | 1-0 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 1 września, 17:00 |
Czarni Piasek | 3-0 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 2 września, 17:00 |
Urania Ruda Śląska | 0-1 | LKS Bełk | 1 września, 17:00 |
Gwarek Ornontowice | 1-0 | Krupiński Suszec | 1 września |
Kolejka 6 - 5 września |
Śląsk Świętochłowice | 1-4 | Krupiński Suszec | 5 września, 17:00 |
LKS Bełk | 5-1 | Gwarek Ornontowice | 5 września, 17:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 1-3 | Urania Ruda Śląska | 5 września, 17:00 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 2-0 | Czarni Piasek | 5 września, 17:00 |
Iskra Pszczyna | 2-5 | Nadwiślan Góra | 5 września, 17:00 |
GTS Bojszowy | 5-0 | Sokół Wola | 5 września, 17:00 |
AKS Mikołów | 3-2 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 5 września, 17:00 |
MKS Lędziny | 1-2 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 5 września, 17:00 |
Kolejka 7 - 8-9 września |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 3-1 | Śląsk Świętochłowice | 8 września, 16:30 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 1-1 | MKS Lędziny | 9 września, 16:30 |
Sokół Wola | 1-2 | AKS Mikołów | 8 września, 16:30 |
Nadwiślan Góra | 1-3 | GTS Bojszowy | 9 września, 16:30 |
Czarni Piasek | 1-1 | Iskra Pszczyna | 9 września, 16:30 |
Urania Ruda Śląska | 2-2 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 8 września, 16:30 |
Gwarek Ornontowice | 4-0 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 8 września, 16:30 |
Krupiński Suszec | 4-0 | LKS Bełk | 8 września, 16:30 |
Kolejka 8 - 15-16 września |
Śląsk Świętochłowice | 2-2 | LKS Bełk | 15 września, 16:30 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 2-0 | Krupiński Suszec | 16 września, 11:30 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 0-3 | Gwarek Ornontowice | 15 września, 16:30 |
Iskra Pszczyna | 0-3 | Urania Ruda Śląska | 15 września, 16:30 |
GTS Bojszowy | 4-0 | Czarni Piasek | 15 września, 16:30 |
AKS Mikołów | 4-5 | Nadwiślan Góra | 15 września, 16:30 |
MKS Lędziny | 3-2 | Sokół Wola | 15 września, 16:30 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 2-0 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 15 września, 16:30 |
Kolejka 9 - 22-23 września |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 3-1 | Śląsk Świętochłowice | 23 września, 16:00 |
Sokół Wola | 5-1 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 22 września, 16:00 |
Nadwiślan Góra | 4-1 | MKS Lędziny | 23 września, 16:00 |
Czarni Piasek | 1-4 | AKS Mikołów | 23 września, 16:00 |
Urania Ruda Śląska | 1-2 | GTS Bojszowy | 22 września, 16:00 |
Gwarek Ornontowice | 2-1 | Iskra Pszczyna | 22 września, 16:00 |
Krupiński Suszec | 0-2 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 21 września, 16:00 |
LKS Bełk | 3-0 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 22 września, 16:00 |
Kolejka 10 - 29-30 września |
Śląsk Świętochłowice | 1-0 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 29 września, 16:00 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 6-1 | LKS Bełk | 29 września, 16:00 |
Iskra Pszczyna | 0-4 | Krupiński Suszec | 29 września, 16:00 |
GTS Bojszowy | 0-2 | Gwarek Ornontowice | 29 września, 16:00 |
AKS Mikołów | 3-0 | Urania Ruda Śląska | 29 września, 16:00 |
MKS Lędziny | 2-1 | Czarni Piasek | 29 września, 16:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 2-2 | Nadwiślan Góra | 29 września, 16:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 2-2 | Sokół Wola | 30 września, 16:00 |
Kolejka 11 - 6-7 października |
Sokół Wola | 2-2 | Śląsk Świętochłowice | 6 października, 15:00 |
Nadwiślan Góra | 1-0 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 7 października, 15:00 |
Czarni Piasek | 1-1 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 7 października, 15:00 |
Urania Ruda Śląska | 2-1 | MKS Lędziny | 6 października, 15:00 |
Gwarek Ornontowice | 2-0 | AKS Mikołów | 6 października, 15:00 |
Krupiński Suszec | 0-1 | GTS Bojszowy | 6 października, 15:00 |
LKS Bełk | 2-1 | Iskra Pszczyna | 6 października, 15:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 0-2 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 7 października, 11:30 |
Kolejka 12 - 13-14 października |
Śląsk Świętochłowice | 2-2 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 13 października, 15:00 |
Iskra Pszczyna | 0-2 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 13 października, 15:00 |
GTS Bojszowy | 2-1 | LKS Bełk | 13 października, 15:00 |
AKS Mikołów | 3-2 | Krupiński Suszec | 13 października, 15:00 |
MKS Lędziny | 3-2 | Gwarek Ornontowice | 13 października, 15:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 2-1 | Urania Ruda Śląska | 13 października, 15:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 1-2 | Czarni Piasek | 14 października, 15:00 |
Sokół Wola | 1-1 | Nadwiślan Góra | 13 października, 15:00 |
Kolejka 13 - 20-21 października |
Nadwiślan Góra | 2-2 | Śląsk Świętochłowice | 21 października, 15:00 |
Czarni Piasek | 6-0 | Sokół Wola | 21 października, 15:00 |
Urania Ruda Śląska | 6-0 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 20 października, 15:00 |
Gwarek Ornontowice | 5-1 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 20 października, 15:00 |
Krupiński Suszec | 2-3 | MKS Lędziny | 20 października, 15:00 |
LKS Bełk | 2-1 | AKS Mikołów | 20 października, 15:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 1-3 | GTS Bojszowy | 21 października, 11:30 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 5-1 | Iskra Pszczyna | 20 października, 15:00 |
Kolejka 14 - 27-28 października |
Śląsk Świętochłowice | 2-0 | Iskra Pszczyna | 27 października, 15:00 |
GTS Bojszowy | 5-0 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 27 października, 15:00 |
AKS Mikołów | 2-0 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 27 października, 15:00 |
MKS Lędziny | 1-4 | LKS Bełk | 27 października, 15:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 0-1 | Krupiński Suszec | 27 października, 15:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 1-2 | Gwarek Ornontowice | 28 października, 14:00 |
Sokół Wola | 6-1 | Urania Ruda Śląska | 27 października, 15:00 |
Nadwiślan Góra | 3-2 | Czarni Piasek | 28 października, 14:00 |
Kolejka 15 - 3-4 listopada |
Czarni Piasek | 3-1 | Śląsk Świętochłowice | 4 listopada, 14:00 |
Urania Ruda Śląska | 0-0 | Nadwiślan Góra | 3 listopada, 14:00 |
Gwarek Ornontowice | 3-1 | Sokół Wola | 3 listopada, 14:00 |
Krupiński Suszec | 1-0 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 3 listopada, 14:00 |
LKS Bełk | 2-2 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 3 listopada, 14:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 4-2 | MKS Lędziny | 4 listopada, 11:30 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 1-2 | AKS Mikołów | 3 listopada, 14:00 |
Iskra Pszczyna | 0-3 | GTS Bojszowy | 3 listopada, 14:00 |
Kolejka 16 - 10-11 listopada |
Śląsk Świętochłowice | 3-8 | GTS Bojszowy | 10 listopada, 13:30 |
Iskra Pszczyna | 0-9 | AKS Mikołów | 10 listopada, 13:30 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 2-0 | MKS Lędziny | 10 listopada, 13:30 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 4-0 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 11 listopada, 11:30 |
LKS Bełk | 1-1 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 10 listopada, 13:30 |
Krupiński Suszec | 4-0 | Sokół Wola | 10 listopada, 13:30 |
Gwarek Ornontowice | 0-0 | Nadwiślan Góra | 10 listopada, 13:30 |
Urania Ruda Śląska | 3-0 | Czarni Piasek | 10 listopada, 13:30 |
Kolejka 17 - 23 kwietnia |
Urania Ruda Śląska | 2-2 | Śląsk Świętochłowice | 23 kwietnia, 17:00 |
Czarni Piasek | 2-0 | Gwarek Ornontowice | 23 kwietnia, 17:00 |
Nadwiślan Góra | 1-0 | Krupiński Suszec | 23 kwietnia, 17:00 |
Sokół Wola | 3-2 | LKS Bełk | 23 kwietnia, 17:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 1-0 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 23 kwietnia, 17:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 3-1 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 23 kwietnia, 16:00 |
MKS Lędziny | 8-0 | Iskra Pszczyna | 23 kwietnia, 17:00 |
AKS Mikołów | 1-1 | GTS Bojszowy | 23 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 18 - 22 marca |
Śląsk Świętochłowice | 3-1 | AKS Mikołów | 22 marca, 11:00 |
GTS Bojszowy | 2-0 | MKS Lędziny | 22 marca, 15:00 |
Iskra Pszczyna | 0-1 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 22 marca, 15:00 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 5-2 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 22 marca, 15:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 2-0 | Sokół Wola | 22 marca, 15:00 |
LKS Bełk | 0-1 | Nadwiślan Góra | 22 marca, 15:00 |
Krupiński Suszec | 2-1 | Czarni Piasek | 23 marca, 15:00 |
Gwarek Ornontowice | 1-2 | Urania Ruda Śląska | 22 marca, 11:00 |
Kolejka 19 - 29-30 marca |
Gwarek Ornontowice | 4-2 | Śląsk Świętochłowice | 29 marca, 15:00 |
Urania Ruda Śląska | 0-3 | Krupiński Suszec | 29 marca, 15:00 |
Czarni Piasek | 2-1 | LKS Bełk | 29 marca, 15:00 |
Nadwiślan Góra | 4-1 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 30 marca, 15:00 |
Sokół Wola | 2-1 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 29 marca, 15:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 1-1 | Iskra Pszczyna | 29 marca, 15:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 0-2 | GTS Bojszowy | 29 marca, 15:00 |
MKS Lędziny | 6-1 | AKS Mikołów | 29 marca, 15:00 |
Kolejka 20 - 5-6 kwietnia |
Śląsk Świętochłowice | 1-3 | MKS Lędziny | 5 kwietnia, 16:00 |
AKS Mikołów | 1-1 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 5 kwietnia, 16:00 |
GTS Bojszowy | 2-0 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 5 kwietnia, 16:00 |
Iskra Pszczyna | 1-2 | Sokół Wola | 5 kwietnia, 16:30 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 0-0 | Nadwiślan Góra | 5 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 1-1 | Czarni Piasek | 6 kwietnia, 11:30 |
LKS Bełk | 0-2 | Urania Ruda Śląska | 5 kwietnia, 16:00 |
Krupiński Suszec | 3-1 | Gwarek Ornontowice | 5 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 21 - 12-13 kwietnia |
Krupiński Suszec | 4-0 | Śląsk Świętochłowice | 12 kwietnia, 16:00 |
Gwarek Ornontowice | 5-3 | LKS Bełk | 12 kwietnia, 16:00 |
Urania Ruda Śląska | 5-4 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 12 kwietnia, 16:00 |
Czarni Piasek | 0-1 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 13 kwietnia, 16:00 |
Nadwiślan Góra | 3-1 | Iskra Pszczyna | 13 kwietnia, 16:00 |
Sokół Wola | 1-5 | GTS Bojszowy | 12 kwietnia, 16:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 1-0 | AKS Mikołów | 13 kwietnia, 16:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 1-1 | MKS Lędziny | 12 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 22 - 19-20 kwietnia |
Śląsk Świętochłowice | 3-2 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 19 kwietnia, 16:00 |
MKS Lędziny | 0-0 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 19 kwietnia, 16:00 |
AKS Mikołów | 2-1 | Sokół Wola | 19 kwietnia, 16:00 |
GTS Bojszowy | 0-1 | Nadwiślan Góra | 19 kwietnia, 16:00 |
Iskra Pszczyna | 1-6 | Czarni Piasek | 19 kwietnia, 16:00 |
pierwotnie wynik zweryfikowany jako walkower na korzyść Iskry z powodu nieprawidłowości w protokole meczowym; przywrócono wynik z boiska po odwołaniu Czarnych | |||
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 1-2 | Urania Ruda Śląska | 19 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 3-3 | Gwarek Ornontowice | 20 kwietnia, 11:30 |
LKS Bełk | 1-3 | Krupiński Suszec | 19 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 23 - 26-27 kwietnia |
LKS Bełk | 2-1 | Śląsk Świętochłowice | 26 kwietnia, 16:00 |
Krupiński Suszec | 2-1 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 26 kwietnia, 16:00 |
Gwarek Ornontowice | 2-1 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 26 kwietnia, 16:00 |
Urania Ruda Śląska | 4-1 | Iskra Pszczyna | 26 kwietnia, 16:00 |
Czarni Piasek | 2-2 | GTS Bojszowy | 27 kwietnia, 16:00 |
Nadwiślan Góra | 3-2 | AKS Mikołów | 27 kwietnia, 16:00 |
Sokół Wola | 1-1 | MKS Lędziny | 26 kwietnia, 16:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 3-1 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 26 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 24 - 3-4 maja |
Śląsk Świętochłowice | 7-1 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 3 maja, 17:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 1-1 | Sokół Wola | 4 maja, 17:00 |
MKS Lędziny | 0-1 | Nadwiślan Góra | 3 maja, 17:00 |
AKS Mikołów | 0-1 | Czarni Piasek | 1 maja, 17:00 |
GTS Bojszowy | 0-1 | Urania Ruda Śląska | 3 maja, 17:00 |
Iskra Pszczyna | 1-5 | Gwarek Ornontowice | 3 maja, 17:00 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 1-0 | Krupiński Suszec | 3 maja, 17:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 1-0 | LKS Bełk | 4 maja, 11:30 |
Kolejka 25 - 10-11 maja |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 4-2 | Śląsk Świętochłowice | 11 maja, 11:30 |
LKS Bełk | 1-1 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 10 maja, 17:00 |
Krupiński Suszec | 3-0 | Iskra Pszczyna | 10 maja, 17:00 |
Gwarek Ornontowice | 4-0 | GTS Bojszowy | 10 maja, 17:00 |
Urania Ruda Śląska | 1-2 | AKS Mikołów | 10 maja, 17:00 |
Czarni Piasek | 3-0 | MKS Lędziny | 11 maja, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-2; wynik zweryfikowany z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w zespole gości | |||
Nadwiślan Góra | 1-0 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 11 maja, 17:00 |
Sokół Wola | 1-2 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 10 maja, 17:00 |
Kolejka 26 - 17-18 maja |
Śląsk Świętochłowice | 2-2 | Sokół Wola | 17 maja, 17:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 2-1 | Nadwiślan Góra | 18 maja, 17:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 2-4 | Czarni Piasek | 17 maja, 17:00 |
MKS Lędziny | 2-1 | Urania Ruda Śląska | 17 maja, 17:00 |
AKS Mikołów | 2-4 | Gwarek Ornontowice | 17 maja, 17:00 |
GTS Bojszowy | 1-1 | Krupiński Suszec | 17 maja, 17:00 |
Iskra Pszczyna | 1-3 | LKS Bełk | 17 maja, 17:00 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 3-0 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 17 maja, 17:00 |
Kolejka 27 - 24-25 maja |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 0-1 | Śląsk Świętochłowice | 24 maja, 17:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 4-1 | Iskra Pszczyna | 25 maja, 11:30 |
LKS Bełk | 0-1 | GTS Bojszowy | 24 maja, 17:00 |
Krupiński Suszec | 5-1 | AKS Mikołów | 24 maja, 17:00 |
Gwarek Ornontowice | 6-0 | MKS Lędziny | 25 maja, 16:00 |
Urania Ruda Śląska | 1-3 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 24 maja, 17:00 |
Czarni Piasek | 2-0 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 25 maja, 17:00 |
Nadwiślan Góra | 2-0 | Sokół Wola | 25 maja, 17:00 |
Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca |
Śląsk Świętochłowice | 1-2 | Nadwiślan Góra | 31 maja, 17:00 |
Sokół Wola | 0-2 | Czarni Piasek | 31 maja, 17:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 1-2 | Urania Ruda Śląska | 1 czerwca, 17:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 1-6 | Gwarek Ornontowice | 31 maja, 17:00 |
MKS Lędziny | 4-1 | Krupiński Suszec | 31 maja, 17:00 |
AKS Mikołów | 5-3 | LKS Bełk | 31 maja, 17:00 |
GTS Bojszowy | 2-1 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 31 maja, 17:00 |
Iskra Pszczyna | 2-1 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 31 maja, 17:00 |
Kolejka 29 - 7 czerwca |
Iskra Pszczyna | 3-2 | Śląsk Świętochłowice | 7 czerwca, 17:00 |
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 2-1 | GTS Bojszowy | 7 czerwca, 17:00 |
Orzeł Mokre (Mikołów) | 4-3 | AKS Mikołów | 7 czerwca, 17:00 |
LKS Bełk | 3-5 | MKS Lędziny | 7 czerwca, 17:00 |
Krupiński Suszec | 3-2 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 7 czerwca, 17:00 |
Gwarek Ornontowice | 2-0 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 7 czerwca, 17:00 |
Urania Ruda Śląska | 6-0 | Sokół Wola | 7 czerwca, 17:00 |
Czarni Piasek | 0-2 | Nadwiślan Góra | 7 czerwca, 17:00 |
Kolejka 30 - 14 czerwca |
Śląsk Świętochłowice | 3-0 | Czarni Piasek | 14 czerwca, 17:00 |
Nadwiślan Góra | 0-3 | Urania Ruda Śląska | 14 czerwca, 17:00 |
Sokół Wola | 1-3 | Gwarek Ornontowice | 14 czerwca, 17:00 |
Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 1-0 | Krupiński Suszec | 14 czerwca, 17:00 |
Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 2-5 | LKS Bełk | 14 czerwca, 17:00 |
MKS Lędziny | 4-1 | Orzeł Mokre (Mikołów) | 14 czerwca, 17:00 |
AKS Mikołów | 4-1 | Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) | 14 czerwca, 17:00 |
GTS Bojszowy | 3-0 | Iskra Pszczyna | 14 czerwca, 17:00 |
|
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
Brak aktywnych ankiet. |
AC Auto Service
Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Specjalizacja: OPEL.
Diagnostyka silnika, klimatyzacja, elektronika, wulkanizacja, naprawy bieżące, tłumiki, układy zawieszenia, hamulce, oleje, filtry, przeglądy ect.
Mikołów ul. Kościuszki 61 (dawna baza PKS na Kamionce),
608-365-180,
609-565-897,
517-696-422,
Pon. - So. 7:00 - 17:00
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako administracja nie ponosimy odpowiedzialności
za treść opinii komentujących.
Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów
oraz obrażać innych osób.
Strona istnieje od 07.09.2009
Wszelkie prawa zastrzeżone