LKS Orzeł Mokre - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Młodzież

Treningi trampkarzy odbywają się w każdy wtorek i piątek o godzinie 16.30 na stadionie Orła w Mokrym.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Katowice I
1. 25 plus
2. 22 minus
3. 20 plus
4. 19 minus
5. 18 minus
6. 17 plus
7. 16 minus
8. 12 plus
9. 10 minus
10. 10 plus
11. 10 plus
12. 10 minus
13. 8 minus
14. 8 minus
15. 8 minus
16. 5 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 144
ogółem: 1 056 993

statystyki szczegółowe

Strzelcy- gr. I- Katowice

Liga okręgowa gr. Katowice I 2011/2012
_CMN_PRINT
Statystyki sezonu Gole

 
Pozycja   Nazwisko: Drużyna   Gole Ilość  
  1   Świenty, Grzegorz Krupiński Suszec   25  
  2   Bysiec, Piotr LKS Bełk   20  
    Dawid Jarka Jarka, Dawid GKS II Katowice   20  
  4   Kupis, Jarosław Concordia Knurów   17  
  5   Kapela, Piotr MKS Lędziny   15  
      Duran, Tomasz Orzeł Mokre   15  
  7   Żemła, Mateusz Czarni Piasek   14  
  8   Kostrzewa , Grzegorz MKS Lędziny   12  
  9   Stojak, Robert Pogoń Imielin   11  
  10   Pawłowski, Bartłomiej GKS II Katowice   10  
      Spórna, Łukasz Concordia Knurów   10  
      Kowalczyk, Arkadiusz GKS II Katowice   10  
  13   Bobla, Szymon Unia Bieruń Stary   9  
      Styczeń, Grzegorz Krupiński Suszec   9  
  15   Mikołajec, Dawid Krupiński Suszec   8  
      Kohut, Dariusz Unia Kosztowy   8  
      Gabryś, Damian LKS Bełk   8  
      Jasiczek, Grzegorz LKS Bełk   8  
      Chrząścik, Grzegorz Ogrodnik Cielmice   8  
      Dąbrowski , Rafał Ogrodnik Cielmice   8  
    Tomasz  Kuś Kuś , Tomasz Krupiński Suszec   8  
      Przybyłek, Tomasz Sokół Orzesze   8  
      Kula, Rafał Sokół Wola   8  
  24   Wlazło, Robert Pogoń Imielin   7  
    Michał Pyrlik Pyrlik, Michał Unia Bieruń Stary   7  
      Obarski, Mariusz LKS Bełk   7  
      Brychlik, Przemysław Krupiński Suszec   7  
      Polarz, Marcin Pogoń Imielin   7  
      Moroń, Wojciech Sokół Orzesze   7  
    Adrian Wojtaszak Wojtaszak, Adrian Pogoń Imielin   7  
      Wawrzyńczok, Rafał Rozwój II Katowice   7  
  32   Wróblewski, Paweł Sokół Orzesze   6  
      Grzegorzyca, Marcin Concordia Knurów   6  
      Wybierek, Rafał Unia Bieruń Stary   6  
      Kut, Łukasz Rozwój II Katowice   6  
      Żywioł, Michał Unia Kosztowy   6  
      Parzonka, Piotr Śląsk Świętochłowice   6  
      Uniejewski, Kamil Unia Bieruń Stary   6  
      Zagórski, Przemysław LKS Bełk   6  
  40   Rusek, Marek Pogoń Imielin   5  
      Demitraszek , Mateusz Unia Kosztowy   5  
      Szostek, Kamil Rozwój II Katowice   5  
      Firlej , Krzysztof MKS Lędziny   5  
    Łukasz  Winkler Winkler , Łukasz Krupiński Suszec   5  
      Nowak, Michał Śląsk Świętochłowice   5  
      Pilc, Łukasz Concordia Knurów   5  
      Śliwa , Mateusz MKS Lędziny   5  
      Żyrkowski, Łukasz Concordia Knurów   5  
      Syćko, Łukasz Unia Kosztowy   5  
      Granatyr, Łukasz Stal Chełm Śląski   5  
      Fruehmark, Marcin Śląsk Świętochłowice   5  
      Granek, Sławomir Ogrodnik Cielmice   5  
      Piesiur, Mateusz Czarni Piasek   5  
      Kaczmarczyk, Kamil LKS Bełk   5  
      Ryś, Arkadiusz GKS II Katowice   5  
      Buffi, Krzysztof Pogoń Imielin   5  
      Łach, Adam Orzeł Mokre   5  
      Tracz, Jarosław Unia Kosztowy   5  
      Maszka, Marcin Unia Bieruń Stary   5  
  60   Kowalski, Adrian Unia Kosztowy   4  
      Święty, Łukasz LKS Bełk   4  
      Luty, Jarosław Stal Chełm Śląski   4  
      Żak, Adam Rozwój II Katowice   4  
      Sieniawski, Tomasz Czarni Piasek   4  
      Pala, Szymon Sokół Orzesze   4  
      Krakowski, Adam Rozwój II Katowice   4  
      Michalec, Mariusz Unia Bieruń Stary   4  
      Braksator, Sergiusz Unia Kosztowy   4  
      Marek, Dawid GKS II Katowice   4  
      Kempa, Wojciech Concordia Knurów   4  
      Hamerla, Dawid Sokół Wola   4  
      Plewnia, Piotr GKS II Katowice   4  
      Morkisz, Wojciech Sokół Wola   4  
      Gąsior, Adrian MKS Lędziny   4  
      Odrobiński , Sławomir Sokół Wola   4  
      Janoszka, Paweł Orzeł Mokre   4  
      Pilszczek, Arkadiusz Orzeł Mokre   4  
      Kruczek, Dominik GKS II Katowice   4  
      Rucki II, Dariusz Rozwój II Katowice   4  
      Kamiński, Mateusz GKS II Katowice   4  
      Pawłowicz, Rafał Sokół Wola   4  
      Habor, Mateusz Krupiński Suszec   4  
  83   Biedrzycki , Jacek Czarni Piasek   3  
      Buturla, Sławomir Unia Bieruń Stary   3  
      Uciński, Beniamin Sokół Wola   3  
      Kozłowski, Piotr Czarni Piasek   3  
      Sobotka, Bartosz GKS II Katowice   3  
      Stworzyjan, Norbert MKS Lędziny   3  
      Wycisk, Dawid Śląsk Świętochłowice   3  
      Guzik, Andrzej Stal Chełm Śląski   3  
      Paliczka , Paweł Czarni Piasek   3  
      Bukowiec, Filip LKS Bełk   3  
      Wieliczko, Dawid Concordia Knurów   3  
      Wróblewski, Bartosz Sokół Orzesze   3  
      Szopa, Paweł Ogrodnik Cielmice   3  
      Jaśkiewicz, Artur LKS Bełk   3  
      Sójka, Mateusz Unia Kosztowy   3  
      Maciaszek, Daniel Orzeł Mokre   3  
      Kędzierski, Bartłomiej GKS II Katowice   3  
      Łach, Rafał Orzeł Mokre   3  
      Michalski, Krzysztof Rozwój II Katowice   3  
      Janowski, Marcin Krupiński Suszec   3  
      Stajer, Mateusz LKS Bełk   3  
      Przybyszewski, Mateusz Rozwój II Katowice   3  
      Sadowski, Damian Rozwój II Katowice   3  
      Malcher, Marek Krupiński Suszec   3  
      Bubrowski, Sebastian Stal Chełm Śląski   3  
      Bogłowski, Roch Orzeł Mokre   3  
      Horny, Mariusz LKS Bełk   3  
  110   Kramorz, Artur Sokół Orzesze   2  
      Oleś, Grzegorz Stal Chełm Śląski   2  
      Gardawski , Łukasz Pogoń Imielin   2  
      Gilewicz, Szymon Czarni Piasek   2  
      Grychtoł, Michał Rozwój II Katowice   2  
      Więckowski, Bartłomiej Sokół Wola   2  
      Zając, Adam Ogrodnik Cielmice   2  
      Czapla, Marcin Śląsk Świętochłowice   2  
      Drapacz, Jacek LKS Bełk   2  
      Faruga , Szymon Czarni Piasek   2  
      Stefański, Patryk GKS II Katowice   2  
      Siłkin, Bartosz Unia Kosztowy   2  
      Załęcki, Krzysztof Śląsk Świętochłowice   2  
      Gołębiowski, Mateusz Concordia Knurów   2  
      Neumann, Arkadiusz Krupiński Suszec   2  
      Stryczek, Michał LKS Bełk   2  
      Jarnot, Jarosław Sokół Wola   2  
      Kubica, Piotr MKS Lędziny   2  
      Sitko, Mateusz Krupiński Suszec   2  
      Ingram, Kamil MKS Lędziny   2  
      Wilk, Hubert Unia Kosztowy   2  
      Aniśko, Piotr Rozwój II Katowice   2  
      Sworowski, Mariusz Orzeł Mokre   2  
      Wendreński, Artur Unia Kosztowy   2  
      Wieczorek, Łukasz Sokół Orzesze   2  
      Wilk, Tomasz Unia Kosztowy   2  
      Modrzyński, Marcin Concordia Knurów   2  
      Gorki, Łukasz Unia Bieruń Stary   2  
      Kryla, Damian Pogoń Imielin   2  
      Prażmo , Adrian Unia Bieruń Stary   2  
      Mikulski, Mateusz Concordia Knurów   2  
      Chmielowiec , Paweł Unia Bieruń Stary   2  
      Barzycki, Mariusz Ogrodnik Cielmice   2  
      Salwa, Marcin Concordia Knurów   2  
      Niewiedział, Andrzej Unia Bieruń Stary   2  
      Kurtysiak, Dawid GKS II Katowice   2  
      Synowiec, Lechosław Pogoń Imielin   2  
      Sobiech, Dariusz Sokół Orzesze   2  
      Wójcik, Kamil Czarni Piasek   2  
      Wolny, Maciej Rozwój II Katowice   2  
      Paszek, Daniel Rozwój II Katowice   2  
      Jarnot, Mariusz Sokół Wola   2  
      Ludwig , Dariusz Czarni Piasek   2  
  153   Bolewski, Kamil Śląsk Świętochłowice   1  
      Załęcki , Tomasz Orzeł Mokre   1  
      Koczewski, Damian LKS Bełk   1  
      Flaczek, Artur Orzeł Mokre   1  
      Zalewski, Kamil Rozwój II Katowice   1  
      Stawicki, Damian Ogrodnik Cielmice   1  
      Colik, Dawid Rozwój II Katowice   1  
      Zawadzki, Kacper GKS II Katowice   1  
      Kula , Szymon Sokół Wola   1  
      Sitek, Damian Czarni Piasek   1  
      Adamek, Jakub Unia Kosztowy   1  
      Androsiuk, Kamil GKS II Katowice   1  
      Jędrysik, Mateusz Czarni Piasek   1  
      Mielnik, Damian Rozwój II Katowice   1  
      Rozmus, Jacek Sokół Wola   1  
      Napierała, Adrian GKS II Katowice   1  
      Pastuszka, Damian Pogoń Imielin   1  
      Karlik , Dawid MKS Lędziny   1  
      Jurok, Sebastian Śląsk Świętochłowice   1  
      Kubicki, Dawid Śląsk Świętochłowice   1  
      Niedośpiał , Rafał Sokół Wola   1  
      Furlepa, Sebastian Krupiński Suszec   1  
      Kornacki, Grzegorz Orzeł Mokre   1  
      Renner, Krzysztof Czarni Piasek   1  
      Cisoń, Kamil Pogoń Imielin   1  
      Nowak, Konrad Rozwój II Katowice   1  
      Cisoń, Damian Pogoń Imielin   1  
      Kraska, Damian Concordia Knurów   1  
      Witek, Krzysztof Stal Chełm Śląski   1  
      Białoń, Sebastian Ogrodnik Cielmice   1  
      Żołneczko, Wojciech Ogrodnik Cielmice   1  
      Musiał, Bartłomiej Unia Kosztowy   1  
      Szymiński, Przemysław Rozwój II Katowice   1  
      Biedrzycki, Kamil Krupiński Suszec   1  
      Steleblak, Tomasz GKS II Katowice   1  
      Keler, Mateusz Pogoń Imielin   1  
      Spiolek , Arkadiusz Śląsk Świętochłowice   1  
      Kania, Grzegorz Sokół Wola   1  
      Grociak, Dawid Rozwój II Katowice   1  
      Przesdzing, Paweł Concordia Knurów   1  
      Król, Wojciech Rozwój II Katowice   1  
      Dejas, Dawid Ogrodnik Cielmice   1  
      Kubicki, Szymon Śląsk Świętochłowice   1  
    Michał  Gadaj Gadaj, Michał Stal Chełm Śląski   1  
      Link, Dariusz Concordia Knurów   1  
      Karwowski, Piotr Concordia Knurów   1  
      Misz, Dawid Stal Chełm Śląski   1  
      Szala, Krzysztof Sokół Orzesze   1  
      Janik, Dariusz Orzeł Mokre   1  
      Sopelewski, Damian MKS Lędziny   1  
      Pietroń, Marcin GKS II Katowice   1  
      Tora, Maciej Rozwój II Katowice   1  
      Kolasa, Łukasz Orzeł Mokre   1  
      Kańtor, Jacek Unia Bieruń Stary   1  
      Jałowy, Andrzej Pogoń Imielin   1  
      Kost, Grzegorz Ogrodnik Cielmice   1  
    Jacek Wiśniewski Wiśniewski, Jacek Rozwój II Katowice   1  
      Foltyn, Michał Ogrodnik Cielmice   1  
      Magnor, Dawid Orzeł Mokre   1  
      Michalak, Piotr Sokół Orzesze   1  
      Bednarzak, Sebastian Orzeł Mokre   1  
      Kołodziejczyk, Krzysztof Pogoń Imielin   1  

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
2:1
3:1
5:0
4:1
2:1
0:2

Najnowsza galeria

LKS "Decor" Bełk - Orzeł Mokre (wiosna 2012)
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama AC Service

AC Auto Service
Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Specjalizacja: OPEL.
Diagnostyka silnika, klimatyzacja, elektronika, wulkanizacja, naprawy bieżące, tłumiki, układy zawieszenia, hamulce, oleje, filtry, przeglądy ect.

Mikołów ul. Kościuszki 61 (dawna baza PKS na Kamionce),


608-365-180,

609-565-897,

517-696-422,

Pon. - So. 7:00 - 17:00

 www.acservice.prv.pl

Przeczytaj

 Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako administracja nie ponosimy odpowiedzialności
za treść opinii komentujących.

Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię
 oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów
oraz obrażać innych osób.


Strona istnieje od 07.09.2009

Wszelkie prawa zastrzeżone